Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
I Mistrzostwa Polski Młodzików w sumo

Blisko 300 zawodników i zawodniczek z kraju (reprezentujący wiele dyscyplin sportów walki) wystartowało w I Mistrzostwach Polski Młodzików w sumo w Olsztynie w dniach 11-12.05.2012. Dobrze  zaprezentowali się tam również młodzi zawodnicy „Amatora” Juchnowiec, Na trzecim miejscu uplasowali się: Dawid Czaus waga 35 kg i Mateusz Trofimczuk w wadze 70 kg

 
Mistrzostwa Gminy w Scrabble

W sobotę, 21 kwietnia, odbyły się I Mistrzostwa Gminy Juchnowiec Kościelny w Scrabble dla uczniów klas VI szkół podstawowych i gimnazjów.

 
Razem z Ekoludkiem oszczędzamy wodę i energię

23 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Razem z Ekoludkiem oszczędzamy wodę i energię”. W konkursie brały udział dzieci z Zespołu Szkół w Kleosinie, z Przedszkola w Kleosinie oraz z Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym.

Klasy III pod kierunkiem pani Małgorzaty Dzitowskiej i pani Agnieszki Skarżyńskiej przygotowały część artystyczną o tematyce ekologicznej. Następnie pani dyrektor Barbara Klimaszewska w imieniu wójta gminy pana Krzysztofa Marcinowicza , wręczyła nagrody zwycięzcom. Atrakcyjne nagrody zostały ufundowane przez Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym.

Agnieszka Skarżyńska, Małgorzata Dzitowska

 
„Barwy Folkloru” 2012 - wyniki

 

20 kwietnia 2012r. odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie i wręczenie  nagród w II Powiatowym  Konkursie Twórczości Ludowej Dzieci i Młodzieży „Barwy Folkloru” 2012. Konkurs rozwija się  i cieszy coraz większym zainteresowaniem. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Starosta Powiatu Białostockiego i Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach tematycznych – wycinanka ludowa i haft krzyżykowy. W tym roku na konkurs wpłynęły 84 prace:  52 wycinanki i 32 prace z haftu krzyżykowego. Wiele z nich przedstawiało bardzo wysoki poziom artystyczny. Cieszy fakt, że młodzież naszego powiatu potrafi bawić się sztuką ludową i znajduje w niej coś interesującego.

 
II Powiatowy Konkurs Twórczości Ludowej Dzieci i Młodzieży „Barwy Folkloru”

Konkurs dotyczy tematyki ludowej i rozgrywany jest w kategoriach:

  • haft krzyżykowy
  • wycinanka ludowa

Do pobrania:

Termin składania prac konkursowych: do 13.04.2012 r.

 
KONKURS "KRAJE ANGLOJĘZYCZNE"

REGULAMIN KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ "KRAJE ANGLOJĘZYCZNE"

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych do udziału w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną pod hasłem KRAJE ANGLOJĘZYCZNE.

Do pobrania: regulamin

Szkolni koordynatorzy konkursu:

  • Barbara Cylwik
  • Agnieszka Kosińska
  • Iwona Szczerbińska
  • Małgorzata Wiska-Koszykowska
 
Zapisy dzieci rocznik 2006 i 2007 do obowiązkowej klasy przygotowania przedszkolnego

Dyrektor Zespołu Szkół  im. Ks. Jerzego Popiełuszki  w Juchnowcu Górnym informuje, że  od 01 marca do 30 marca 2012 r. trwają zapisy dzieci rocznik 2006 i 2007 do obowiązkowej klasy przygotowania przedszkolnego (dawna klasa „0”) Od 1 września 2011 r. uczęszczanie dzieci z tych roczników do klas przygotowania przedszkolnego jest  obowiązkowe.

Pliki do pobrania:

 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 następna > ostatnia >>

Strona 76 z 76