Przetargi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 października 2018 08:02

Dyrektor Zespoły Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych
w ramach projektu „Przedszkola Marzeń” dofinansowanego ze środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 - 2020

<<<< Pytania i odpowiedzi do SIWZ  >>>>

<<<<Informacja dla wykonawców z otwarcia ofert. >>>>

<<<< Zawiadomienie o wyborze oferty >>>>

 


 

Zapytanie ofertowe - wykonanie izolacji fundamentów przedszkola:

 

 

 


 

Dyrektor Zespoły Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w II przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Przedszkola Marzeń” dofinansowanego ze środków europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 - 2020

<<<< Zapytania i odpowiedzi do SIWZ >>>>

<<<< Informacja dla wykonawców >>>>

<<<< Zawiadomienie o wyborze oferty >>>>

<<<< Ogłoszenie końcowe >>>>

 


 

Ogłoszenie nr 633407-N-2018 z dnia 2018-10-08 r.


Dyrektor Zespoły Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych oraz zakup, dostawę i montaż sprzętu w ramach projektu „Przedszkola Marzeń” dofinansowanego ze środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 - 2020

dodano 23.10.2018 <<<< Informacja dla wykonawców (format PDF) >>>>

dodano 7.11.2018
Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym przedstawia wyniki przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę pomocy dydaktycznych oraz zakup, dostawę i montaż sprzętu w ramach projektu "Przedszkola Marzeń" dofinansowanego ze środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 20014-2020.

 

<<<< Wyniki przetargu nieograniczonego (format PDF) >>>>

<<<< dodano 19.12.2018  Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia >>>>

 


<<<< Plan zamówień publicznych >>>>

 


 

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert na zarządzanie projektem pn. "Przedszkola marzeń" w 2019 r.

<<<< Zapytanie ofertowe na zarządzanie projektem pn. "Przedszkola marzeń" >>>>

 


<<<< Zapytanie ofertowe na świadczenie usług transportowych >>>>

 

 


 

<<<< ARCHIWUM PRZETARGÓW - KLIKNIJ TUTAJ >>>>

Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 14:17