Konkursy
KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ I STROIK BOŻONARODZENIOWY
Wpisany przez Anna Radziewicz   

16 grudnia 2019 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs na "Najpiękniejszą bombkę i stroik bożonarodzeniowy".  Konkurs  odbył się w dwóch kategoriach - indywidualnej i rodzinnej.

Zgłoszono wiele pięknych prac, więc jurorki miały twardy orzech do zgryzienia z wyborem tych "naj...". Ostatecznie jury w składzie: wicedyrektor Teresa Radziewicz oraz p. Katarzyna Chrościcka, Monika Kaliszewska i Justyna Zdziech wyłoniło następujących zwycięzców:

W konkursie na "Najpiękniejszą bombkę"

w kategorii indywidualnej

I miejsce Krystian Sokołowski kl. VI b

II miejsce Marcin Domaszuk kl. VI b

III miejsce Martin Sobolewski kl. Va

w kategorii rodzinnej

I miejsce Mateusz Iwaniuk kl. Vb z rodziną

II miejsce Maciej Pełszyński kl. IV a z rodziną

III miejsce Julia Maciejczuk kl. Va z rodziną

 

W konkursie na najpiękniejszy "Stroik bożonarodzeniowy"

w kategorii indywidualnej

I miejsce Zofia Skarżyńska kl. VII b

II miejsce Maja Sieńko kl. VII a

w kategorii rodzinnej

I miejsce Wiktor Zalewski kl. VII a z rodziną

II miejsce Szymon Szczytko kl. IV a z rodziną

 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas szkolnej wigilii  20 grudnia na sali gimnastycznej.

Zwycięzcom gratulujemy!

 
RAMOWY PROGRAM V Konkursu Recytatorsko-Muzycznego poświęconego pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki
Wpisany przez Administrator   

 

godz. 9.30 - Uroczyste otwarcie konkursu i powitanie przybyłych gości.

godz. 9.35 - Przesłuchania konkursowe.

ok. godz. 11.30 - Przerwa na obrady jury, obiad.

godz. 12.00 -  ogłoszenie wyników i prezentacja nagrodzonych utworów.

ok. godz. 13.00 - Zakończenie konkursu.

 

Uwaga! Godzina zakończenia konkursu może ulec zmianie.

 

 
SZKOLNY KONKURS NA „NAJŁADNIEJSZĄ SZOPKĘ BOŻEGO NARODZENIA I GWIAZDĘ KOLĘDNICZĄ 2019
Wpisany przez Małgorzata Dakowicz   

W dniach 16-20 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym odbył się konkurs na „Najładniejszą Szopkę Bożego Narodzenia i Gwiazdę kolędniczą". Prace były wykonane z różnych  materiałów (tektura, drewno, słoma, itp.). Szopki i Gwiazdy zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej.

Spośród prac komisja w składzie:

mgr Małgorzata Jabłońska,

mgr Małgorzata Dakowicz,

mgr Iwona Niewińska,

mgr Jan Sagun,

w kategorii Szopki wybrała najlepsze prace, których autorami są następujące osoby:

1 miejsce: Hubert Marciniak z kl VI b;

2 miejsce: Natalia Sorko, Ida Supruniuk, Zuzanna Kwiatkowska, Maja Ziółkowska z kl. VI a;

3 miejsce: Marcin Domaszuk z kl. VI b;

w kategorii Gwiazdy wybrała najlepsze prace, których autorami są następujące osoby:

1 miejsce: Jakub Staskiewicz, Jan Harasimczuk z kl. IV a, Gabriel Miniewski z kl. V b;

2 miejsce: Michał Ramotowski z kl. V a;

3 miejsce: Kinga Dąbrowska z kl V a.

Zwycięzcom gratulujemy!



 
Regulamin konkursu
Wpisany przez Administrator   

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY POD HASŁEM: „ ŚLADAMI KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI – 100 PYTAŃ O PATRONIE NASZEJ SZKOŁY”

 
Wyniki konkursu literacko- plastycznego "Moje wspomnienia z przedszkola" dla klas IV-VIII
Wpisany przez Kamila Sawicka Beata Birycka   

W konkursie „Moje wspomnienia z przedszkola” w kategorii klas IV-VIII udział wzięło dziewięciu uczestników. Spośród zgłoszonych prac jury wyłoniło następujących laureatów:

 

I miejsce - Jagoda Radziewicz

II miejsce - Michał Ramotowski

III miejsce - Marcin Domaszuk

wyróżnienie - Karolina Kusznierczuk

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów jubileuszu przedszkola, tj. 21 listopada 2019 r.

 

Fundatorzy nagród:

Gospodarstwo Rolne Andrzej Brzozowski

MAG-BUD DACHY w Juchnowcu Górnym

Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Dorożkach

SaMASZ Sp. z o.o. Zabłudów

TOMEK SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH w Juchnowcu Kościelnym, Tomasz Brzósko

Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym

 
REGULAMIN KONKURSU NA CIASTO I CIASTKA W BARWACH NARODOWYCH „Najlepiej smakuje białe i czerwone”
Wpisany przez Aneta Białous i Barbara Cylwik   

REGULAMIN KONKURSU NA CIASTO I CIASTKA W BARWACH NARODOWYCH

„Najlepiej smakuje białe i czerwone”

 

  1. Konkurs skierowany jest do uczniów naszej szkoły.
  2. Wszystkie wypieki konkursowe muszą spełniać następujące kryteria:
  • własnoręczne przygotowanie,
  • akcent patriotyczny w postaci barw narodowych.
  1. Wypieki należy dostarczyć na stołówkę w dniu Festynu Rodzinnego (10 czerwca 2018 r.) do godziny 15.00.
  2. Ciasto lub ciastka muszą być podpisane (kartkę z informacją należy przykleić do pojemnika z ciastem).
  3. Uczeń, który przyniesie ciasto, otrzyma 10 punktów z zachowania.
  4. Komisja konkursowa oceniać będzie:

- walory estetyczne oraz smakowe wypieków,

- pomysłowość dekoracji.

7. Oceny przygotowanych ciast i ciasteczek dokona jury w składzie:

- przedstawiciel Rady Pedagogicznej,

- przedstawiciel Rady Rodziców,

- przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

8.  Wypieki będą sprzedawane podczas imprezy, zaś pieniądze uzyskane ze sprzedaży            zostaną przekazane na działalność Samorządu Uczniowskiego.

 

 
Wyniki konkursu plastycznego dla klas I-III „Moje wspomnienia z przedszkola
Wpisany przez Kamila Sawicka Beata Birycka   

W kategorii klas I-III do konkursu stanęło 22 uczestników, którzy poprzez plastyczne środki wyrazu zaprezentowali swoje wspomnienia związane z przedszkolem. Spośród zgłoszonych prac jury wyłoniło następujących laureatów:

 

I miejsce - Paula Skórak, klasa IIIb

II miejsce - Emilia Jabłońska, klasa IIIb

III miejsce ex aequo - Jan Sic, klasa IIIa

Julia Niewiadomska, klasa IIIb

wyróżnienie- Amelia Jaroszko, klasa IIIa

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom pięknie dziękujemy za udział. Wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów jubileuszu przedszkola, tj. 21 listopada 2019 r.

 

Fundatorzy nagród:

Gospodarstwo Rolne Andrzej Brzozowski

MAG-BUD DACHY w Juchnowcu Górnym

Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Dorożkach

SaMASZ Sp. z o.o. Zabłudów

TOMEK SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH w Juchnowcu Kościelnym, Tomasz Brzósko

Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym

 
Lista uczestników IV Konkursu Recytatorsko-Muzycznego poświęconego pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki
Wpisany przez Administrator   

Lista uczestników IV Konkursu Recytatorsko-Muzycznego poświęconego pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki

6 czerwca 2018 r.

Konkurs Recytatorski:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. R. Traugutta w Czarnej Białostockiej

1. Karolina Mróz

2. Maciej Bankiewicz

 

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

3. Tomasz Lisowski

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Płaskiej

4. Barbara Pużyńska

5. Mateusz Kozielski

 

Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Krasnymborze - Gimnazjum im. Sybiraków w Krasnymborze

6. Aleksandra Wojewnik

 

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

7. Damian Śliwiński

 

Szkoła Podstawowa nr 42 im. Bł. ks. Michała Sopoćki w Białymstoku

8. Emilia Głogowska

 

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łapach

9. Eryk Kmita

10. Dawid Choiński

 

Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

11. Kinga Woźniuk

12. Dominika Skórak

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs Pieśni:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. R. Traugutta w Czarnej Białostockiej

1. Urszula Piktel

Zespół Szkół Katolickich  im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

2. Kornelia Zajkowska

3. Natalia Steckiewicz

 

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

4. Damian Śliwiński

 

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Kard. S. Wyszyńskiego w Łapach

5. Małgorzata Łapińska

6. Wiktoria Łupińska

 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Wasilkowie

7. Agata Daniłowicz

 

Katolicka Szkoła Podstawowa im.  ks. Franciszka Blachnickiego w Białymstoku

8. Lidia Bartoszewicz

 

Gimnazjum w Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

9. Kinga Jastrzębska

10. Kinga Woźniuk

Kolejność występów uczestników Konkursu Recytatorskiego i Konkursu Pieśni będzie podana w dniu Konkursu w siedzibie Organizatora.

Zapraszamy 6 czerwca na godz. 9.30.

 

 
Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego „Kasztanowe Przedszkole
Wpisany przez Kamila Sawicka Beata Birycka   

Z okazji dziesięciolecia naszego przedszkola tegoroczny rodzinny konkurs plastyczny wręcz musiał wiązać się z obchodzonym jubileuszem, gdyż okazja ta samoistnie podsunęła tematykę prac. Niestety w bieżącym roku prac konkursowych wpłynęło bardzo mało, bo zaledwie osiem, co nas jako organizatorów, bardzo zaskoczyło i zasmuciło. Wobec tych realiów tym większe podziękowania i gratulacje należą się uczestnikom, którzy kreatywnie spędzili czas w gronie rodzinnym i przygotowali piękne i bardzo pomysłowe prace- bardzo Państwu dziękujemy!

 

Laureatami szóstej edycji kasztanowego konkursu zostali:

 

I miejsce - Hania i Staś Mogilewscy z Rodziną

II miejsce ex aequo-   Grześ Sokołowski z Rodziną

Rafał Jaśkiewicz z Rodziną

III miejsce - Pola Koszykowska z Rodziną

Wyróżnienie - Julian Szoda z Rodziną

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu odbędzie się podczas obchodów jubileuszu przedszkola.

Fundatorami nagród są:

Aneta i Wojciech Matysowie, Sklep Chorten w Śródlesiu

Anna i Daniel Kazuczyk, Sklep Spożywczo- Przemysłowy w Dorożkach

Jan Walczuk, Sklep Chorten w Lewickich

PSB „Mrówka” w Niewodnicy Koryckiej

Firma SaMASZ w Zabłudowie

 
IV Konkurs Recytatorsko-Muzyczny
Wpisany przez Administrator   

IV Konkurs Recytatorsko-Muzyczny

poświęcony pamięci

Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki

Konkurs adresowany jest do uczniów klas siódmych i uczniów gimnazjów województwa podlaskiego.

Miejsce i termin konkursu:

Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

Konkurs recytatorski (poezja) – 6 czerwca 2018 r. godz. 9.30

Konkurs Pieśni o Ks. Jerzym Popiełuszce i czasach Solidarności – 6 czerwca 2018 r. godz. 9.30

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin Konkursu i Formularze zgłoszeniowe- pobierz

„Wybór poezji związanej z postacią  Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki” - pobierz

 


 
Wyniki V Konkursu Recytatorsko-Muzycznego poświęconego pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki przeprowadzonego w dniu 6 czerwca 2019 r.
Wpisany przez Katarzyna Mosiej, Iwona Dudzik   

 

a) Konkurs Recytatorski

Komisja konkursowa w składzie:

1. Przewodniczący: Dariusz Kulesza

2. Anna Zawadzka

3. Rafał Makarski

4. Mariola Wojtkiewicz

5. Krzysztof Korotkich

 

wyłoniła zwycięzców:

I miejsce        Kacper Muszyński –Zespół Szkół im. Ks. Jerzego  Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

II miejsce       Maciej Bankiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. R. Traugutta w      Czarnej Białostockiej

 

III miejsce      Julia Korzeniecka –  Zespół Szkół im. Ks. Jerzego  Popiełuszki w Juchnowcu Górnym

 

 

 

Wyróżnienia:

1. Karolina Grabowska –Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kleosinie

2. Anna Klimaszewska - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku

3. Karolina Angielczyk - Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie

4. Wiktoria Łupińska - Szkoła Podstawowa im. Ks. Michała Sopoćki w Księżynie

 

 


b) Konkurs Pieśni o Ks. Jerzym Popiełuszce i czasach Solidarności

 

Komisja konkursowa w składzie:

1. Przewodniczący: Rafał Makarski

2. Dariusz Kulesza

3. Mariola Wojtkiewicz

4. Anna Zawadzka

5. Krzysztof Korotkich

 

wyłoniła zwycięzców:

I miejsce        Agata Daniłowicz – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie

II miejsce       Martyna Podskarbi - Szkoła Podstawowa nr 2 im. R. Traugutta

w Czarnej Białostockiej

 

III miejsce      Kornelia Zajkowska – Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 8