Aktualne informacje


Zapisy do przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

DRODZY RODZICE

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z COVID-19 zapisu dziecka do przedszkola (w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2020r.)  lub do świetlicy (w okresie od 1 czerwca do 26 czerwca 2020r. ) należy dokonywać  co najmniej z dwudniowym wyprzedzeniem, zgodnie z zapisami w procedurach. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez oboje rodziców. Przed złożeniem dokumentów należy zapoznać się z procedurami. Dokumenty można złożyć  w pudełku w przedsionku szkoły (wejście główne) lub drogą e-mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
Grupa Motylki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

Za nami kolejny tydzień pracy, nauki, a także zabawy. Dzieci w ostatnim okresie uczyły się o Polsce. Doskonale wiedzą, że są Polakami, a ich dom to Polska. Poznały również legendy polskie, np. o Warsie i Sawie. Kolejne dni były czasem dla rodziny. Uczyliśmy się wierszyków o mamie. Oglądaliśmy albumy rodzinne, rozmawialiśmy o bliskich. Dużo czasu dzieci poświęcają także na rozwój grafomotoryczny i dzielnie wykonują szlaczki:) Oto kilka zdjęć, jak Motylki radzą sobie z nauką w domach. Motyleczki jesteście super:):)

 
ZAPISY DO PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrekcja   

DRODZY RODZICE

Zapisu dziecka do przedszkola na okres od 25.05.2020 do 7.06.2020 r. należy dokonać do czwartku 21.05.2020 r. do godz. 9.00 zgodnie z zapisami w procedurach. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez oboje rodziców. Przed złożeniem dokumentów należy zapoznać się z procedurami.


 

 
Majowe święta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Pszczółki majowe święta uczciły różnorodnymi formami plastycznymi.

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor Barbara Klimaszewska   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje, że w związku z faktem, że do przedszkola  na zajęcia opiekuńcze od 11 maja 2020 zgłosiło się 6 dzieci, zajęcia w przedszkolu nadal są zawieszone. Wnioski o przyjęcie dziecka  można składać na zasadach określonych w Procedurach Wewnętrznych. Przedszkole jest przygotowane do przyjęcia dzieci, jeżeli zbierze się grupa 10 dzieci, powiadomimy Państwa o terminie otwarcia przedszkola.

Dyrektor Barbara Klimaszewska

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 21