Aktualne informacje


Zajęcia "zwierzęta na wsi" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Lepietuszko   

25 kwietnia 2019r. w grupie ,,Kasztanków” odbyły się zajęcia na temat ,,zwierzęta na wsi”. Dzieci m.in. mogły wydoić krowę oraz spróbować produktów mlecznych.

 
Warsztaty wielkanocne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Lepietuszko, Beata Birycka   

Przed świętami w grupie Kasztanków odbyły się warsztaty wielkanocne. Dzieci wraz z rodzicami wykonywały piękne różnorodne ozdoby, które z pewnością będą ozdobą wielkanocnych stołów.

 

 
Wyniki konkursu „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

29.03.2019r.  wśród dzieci z grup „0”został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ph. „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Komisja w składzie :Pani Monika Żochowska, Katarzyna Sawicka i Aniela Sokołowska niemal jednogłośnie przyznały: I miejsce Gabrielowi Wysockiemu, II miejsce Marii i Zofii Tarasiuk, III miejsce Katarzynie Hryniewskiej.

Zwycięzcom gratulujemy.

 

 
Warsztaty z rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Przedwiośnie często wita nas deszczem,  a w czasie deszczu dzieci podobno się nudzą. Wspólnie z rodzicami postanowiliśmy to zmienić i znaleźć sposób na nudę. Kolorowe obrazki na mleku, pływające bąbelki w oleju, rosnąca farba do doskonały sposób na zajęcia z dziećmi, gdy pogoda nie zachęca do spacerów.

 
Orlen Przedszkoliada Tour 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Sportowa sobota 23 marca wypełniona była wspaniałą zabawą zorganizowaną przez ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. Drużyna Kangura spisała się na medal i wróciła z pucharem.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 21