Aktualne informacje


Spotkanie integracyjne w grupie KASZTANKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Beata Birycka.   

Na „Wesołe zabawy z mamą i tatą” dzieci zawsze mają ochotę, dlatego też pod tym hasłem, 20.09.2019 r., odbyło się spotkanie integracyjne grupy KASZTANKI. Zarówno dzieci, jak i rodzice stawali przed wieloma zadaniami, z którymi poradzili sobie znakomicie! W związku ze zbliżającą się jesienią było dokańczanie jesiennych zdań, jesienne zagadki, konkurencje sportowe z jabłkiem w roli głównej, drużynowe kolorowanie liścia, jak również tworzenie portretu Pani Jesieni. Na podstawie uśmiechów uczestników, można wnioskować, że spotkanie było udane. :) Dziękujemy za liczne przybycie i wspólną zabawę!

 
Pożegnanie lata PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Dnia 22 września  2019 roku Pszczółki z rodzinami pożegnały odchodzące lato. Były wspólne gry, zabawy oraz  konkursy. Nie zabrakło pieczenia kiełbasek i ziemniaków we wspólnie przygotowanym ognisku.

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 29 sierpnia 2019r. odbędzie się zebranie dotyczące organizacji roku 2019/2020 w przedszkolu. Godzina 16.30 – spotkanie ogólne z Dyrekcją; 17.00 – spotkanie z wychowawcami.

Zapraszamy

 
Zajęcia przyrodnicze "Mali odkrywcy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Skorulska   

W drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019 dzieci z grup „Motylków” oraz „Żabek” brały udział w zajęciach przyrodniczych pt. „Mali Odkrywcy”. Przedszkolaki zgłębiały tajniki przyrody, robiły różne doświadczenia, „obserwowały świat przez mikroskop”. Dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział w zajęciach.

 
Goście w Kasztankach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Lepietuszko   

Na koniec maja grupę kasztanków odwiedzili strażacy oraz żołnierz, w ramach zajęć o zawodach. Nasi goście wytłumaczyli na czym polega ich praca, zaprezentowali ubranie, opisując ze szczegółami oraz odpowiadali na ważne pytania. Dzieci mogły także przymierzyć czapki i hełmy strażackie, sprawdzić ile przedszkolaków zmieści się w śpiworze żołnierza oraz sterować strażą pożarną.  Kasztanki nie mogą się doczekać kolejnego spotkania, serdecznie dziękujemy :)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 21