Aktualne informacje
Dzień Patrona w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła nosi imię Ks. Jerzego Popiełuszki . Już od najmłodszych lat zapoznajemy dzieci z Jego osobą, życiem i losem, jaki Go spotkał. "Motylki" odwiedziły Izbę Patrona. Miejsce to, pamiątki, obrazy, ilustracje związane z Jego postacią bardzo zaciekawiły dzieci. W czasie, gdy opowiadałam losy Ks. Jerzego Popiełuszki, twarze dzieci były bardzo przejęte i smutne. Dzień poświęcony pamięci Naszego Patrona zakończyliśmy wykonując gazetkę klasową, którą udekorowaliśmy sercami, wykonanymi przez naszych, małych uczniów.

 
Dzień Dziewczyn w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

Dziewczynki otrzymały medale z odznaczeniem Super Księżniczki i usłyszały gromkie STO LAT, zaśpiewane przez motylkowych chłopców.

Wszystkiego naj naj naj naj Kochane DZIEWCZYNY.

 
Motylki : "Dbamy o zdrowie" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   
W ramach realizowanego w przedszkolu programu : "Moje zdrowie, moja siła, wielka moc", odwiedziliśmy naszą pielęgniarkę. Pani Małgosia opowiedziała nam o tym, jak dbać o zdrowie. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o pracy pielęgniarki. Dzieci były bardzo zainteresowane i naprawdę aktywne:) A przed nami wizyta u pani dentystki.
 
Jemy zdrowo i kolorowo- czyli robimy sałatkę owocową. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci samodzielnie przygotowały sałatkę owocową. Na początku omówiliśmy zasady zdrowego żywienia. Dzieci wykonały pracę plastyczną, pt. "Piramida zdrowego żywienia". Następnie "Motylki" umyły owoce i przystąpiły do przyrządzenia sałatki a potem....... zjadły ją ze smakiem:)

 
Dzień chłopaka w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   
Nasi chłopcy usłyszeli gromkie 100 lat od wszystkich dziewczynek oraz otrzymali krawaty "Super chłopaka"

Wszystkiego najlepszego :)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16