Aktualne informacje


Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Dzień Pluszowego Misia, który jak co roku obchodziliśmy 25 listopada, tym razem był inny niż zwykle, gdyż obostrzenia wynikające z pandemii, wykluczyły możliwość przyniesienia ulubionych misiów przez dzieci. Niemniej tradycji musiało stać się zadość, więc pomimo nieobecności pluszowych misiów, w przedszkolu pojawiły się inne misie, w które na chwilę przemieniło się każde dziecko. Kasztanki bardzo chętnie pozowały do misiowych zdjęć i tak naprawdę wcale nie odczuły nieobecności pluszowych przyjaciół. Mamy jednak nadzieję, że za rok misie znowu będą mogły przyjść z dziećmi do przedszkola.

 

 
Prezent dla psiaka od przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Beata Birycka   

 

 
Drodzy Rodzice Przedszkolaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Klimaszewska   

W związku z pozytywnym testem na koronawirusa u pomocy nauczyciela, po uzgodnieniu z SANEPID-em oraz Panem Wójtem, podejmuję decyzję o zdalnym nauczaniu w grupie „Żabki” na okres od 23 listopada do 28 listopada 2020 ze względu na konieczną kwarantannę dzieci i nauczyciela prowadzącego. Pani Katarzyna Sawicka poinformuje Państwa o sposobie przesyłania materiałów na zajęcia. Żywienie na ten tydzień będzie odpisane w całej grupie, nie ma konieczności informowania szkoły.

Pozostałe grupy pracują normalnie. Decyzja o posłaniu dziecka do przedszkola należy do Państwa. Kontakt z osobą zakażoną pozostałych dzieci był krótkotrwały (przyjmowanie i wydawanie dzieci) i przebiegał w reżimie sanitarnym (maseczka, dezynfekcja, możliwy dystans) w związku z tym SANEPID ocenił ryzyko zakażenia dzieci z innych grup jako małe.

Proszę o obserwację stanu zdrowia wszystkich dzieci i informowanie wychowawców o istotnych kwestiach (tj. stwierdzonych przypadkach koronawirusa u dzieci lub członków Rodzin).

 

Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia – dyrektor Barbara Klimaszewska

 
Konkurs plastyczny w Kasztanowym Przedszkolu pt. „Herb naszej grupy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Zawadzka, Dorota Ogonowska   

Plakat informacyjny Herb Grupy

 
Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego "Kasztanowa wieś" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Birycka, Kamila Sawicka   

W tegorocznym kasztanowym konkursie zatytułowanym „Kasztanowa wieś” udział wzięło jedenaścioro dzieci wraz z Rodzinami. Spośród zgłoszonych prac Jury w składzie: Beata Cylwik, Anna Borowska, Anna Łysenko, Agnieszka Skarżyńska, Anna Truskolawska, wytypowało następujących zwycięzców:

I MIEJSCE - JOANNA RADZIWOŃSKA Z RODZINĄ

II MIEJSCE - IGNACY PAŃKOWSKI Z RODZINĄ

III MIEJSCE - OLIWIER DRĄGOWSKI Z RODZINĄ

WYRÓŻNIENIE - MIKOŁAJ RYŻYK Z RODZINĄ

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a pozostałym uczestnikom pięknie dziękujemy za udział w konkursie. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Nagrody dla uczestników wręczone zostaną w drugim tygodniu listopada, przy czym organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przesunięcia tego terminu w przypadku wystąpienia sytuacji niezależnych od nich.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 22