KONKURS PIOSENKI ZAGRANICZNEJ
Wpisany przez Dorota Staleńczyk   

28.05.2014r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Zagranicznej. Zgłosiło się 5 wykonawców w tym duet i zespół muzyczny. Prezentacje zostały wysłuchane i ocenione przez jury w składzie: Barbara Cylwik, Agnieszka Kosińska, Dorota Staleńczyk, Iwona Szczerbińska, Małgorzata Wiska-Koszykowska. Ocenie podlegały: muzykalność, walory głosowe, dykcja/ poprawność językowa, dobór repertuaru, ruch sceniczny oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Laureaci konkursu:

I miejsceKinga Jastrzębska wykonała piosenkę My heart will go on Celine Dion,

II miejsceJulia Grzywińska zaśpiewała utwór When I was your man Bruno Mars’a,

III miejsce ex aequoMarta Zalewska z piosenką My heart will go on Celine Dion i zespół „Szalone Matrioszki” w składzie: Anna Badalian, Edyta Domaszuk, Aleksandra Jaroszuk, Monika Korzeniecka, Sylwia Litwiejko, Anna Sidor i Dominika Zubrzycka zaprezentował  Niebiesa Jewropy Aleksandra Rybaka.

Wyróżnienie otrzymał duet: Katarzyna Lubecka i Izabela Litwiejko za wykonanie piosenki Make it shine Victorii Justice.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!