Rozstrzygnięcie konkursu na zbiórkę baterii
Wpisany przez Katarzyna Chrościcka i Małgorzata Skwarko   

W ramach działań ekologicznych uczniowie Zespołu Szkół im. Ks. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym przez cały rok szkolny 2012/2013 uczestniczyli w Szkolnym Programie REBA Organizacji Odzysku S.A. i FundacjiZielone Płuca Polskirealizowanymw ramach kampanii „Nasza Misja-Mniejsza Emisja”. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, licznie wzięli udział w konkursie na  „Zbiórkę zużytych baterii” przynosząc wiele kilogramów szkodliwych odpadów ( 5062 sztuk). Konkurs rozstrzygnięto na 3 poziomach edukacyjnych.

Klasy I –III SP

I miejsce – Jakub Skarżyński, II miejsce – Mateusz Nowakowski, III miejsce – Łukasz Żółkowski

Klasy IV – VI SP

I miejsce – Magdalena Chraboł,  II miejsce – Tomasz Siemaszko,  III miejsce – Piotr Skarżyński

Klasy I – III gimnazjum

I miejsce – Edyta Domaszuk, II miejsce – Aleksandra Harasimczuk, III miejsce –Kamil Chroscicki