Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Fotografia nasza pasją"
Wpisany przez Anna Radziewicz   

Ostatni kwartał roku 2012 upłynął sporej grupie uczniów pod znakiem apatatu fotograficznego. Po naszej szkole i jej okolicy błąkały się zamyślone postaci "polujące" bezkrwawo na każdy interesujący obiekt. To grupa uczestników kółka realizowała fotograficzne zadania podczas zajęć, pod czujnym i wymagajacym okiem instruktora - p. Anny Radziewicz. Konkurs był podsumowaniem zajęć koła fotograficznego i efektem ciężkiej pracy uczniów, nie tylko uczestników projektu. Spośród prac 22 uczniów wybranych zostało 60 zdjęć konkursowych.

Przed trudnym zadaniem dnia 19.02.2013 r. stanęło jury konkursu w składzie : p. Grzegorz Radziewicz oraz : Teresa Radziewicz, Agnieszka Zajkowska, Anetta Śliwowska, Monika Żochowska i Barbara Cylwik.

Ostatecznie zwyciężyli:

I miejsce Agnieszka Ostrowska

II miejsce Jan R. Muszyński

III miejsce Tomasz Sidor

Wyróżnienia zdobyli: Natalia Kutyłowska, Eliza Wojszko i Miłosz J. Głowacki.

 

Zajęcia koła fotograficznego mogły się odbywać dzięki Gminie Juchnowiec Kościelny w ramach projektu "Zainteresowania a nie uzależnienia" z Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.