Konkurs pięknego czytania w kl. IIIa
Wpisany przez Agata Brzósko   

Dnia 28 lutego 2020r. w klasie IIIa odbył się konkurs pięknego czytania opracowanych wcześniej na zajęciach tekstów Renaty Piątkowskiej i Grzegorza Kasdepke. Uczestnicy konkursu zostali wyłonieni drogą losową. Troje najlepszych czytelników w klasie (Zosia, Szymon, Iza) zasiadło razem z wychowawczynią panią Agatą Brzósko w jury. Bartek świetnie sprawdził się w roli sekretarza. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Jan Sic, drugie Amelia Jaroszko, a trzecie zajęła Magdalena Kozakiewicz. Zwycięzcy w tym konkursie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy oraz gratulacje od kolegów i koleżanek z klasy. Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Wszystkim uczestnikom życzyliśmy jeszcze lepszych wyników czytelniczych w kolejnej edycji.