Jasełka w Kasztankach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Beata Birycka   

W godzinach popołudniowych 20 grudnia 2019 r. Kasztanki były bardzo przejęte mającym odbyć się wydarzeniem- tego dnia miały swój pierwszy, samodzielny występ przed Rodzicami. W pięknych strojach, przy nastrojowym świetle recytowały swoje role i śpiewały kolędy. Po występie symbolicznie podzieliły się opłatkiem ze swoimi paniami, a następnie kosztowały przygotowanych przez rodziców smakołyków. Z wielką niecierpliwością oczekiwały na pojawienie się Mikołaja, który- według dzieci- zbyt długo nie przychodził. Na szczęście głośne skandowanie imienia Mikołaja przyniosło oczekiwany skutek i wreszcie przekroczył on próg przedszkola. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, a ten swoim zwyczajem, wręczył im prezenty. Na pożegnanie przedszkolaki mocno uściskały Mikołaja i zaprosiły go za rok.