Dzień Niepodległości w szkole
Wpisany przez Jolanta Samojluk, Agnieszka Zajkowska   

Dnia 8 listopada 2019 uroczyście, jak co roku, obchodziliśmy tym razem 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji chętni uczniowie z klas V przygotowali pod opieką pań Jolanty Samojluk i Agnieszki Zajkowskiej inscenizację
o charakterze patriotycznym. Pamiątką po spektaklu została efektowana gazetka na Dzień Niepodległości. Kolejnym punktem programu było odśpiewanie o godz. 11.11 Hymnu Narodowego w ramach corocznej już akcji MEN „Szkoła do Hymnu”. Następnie odbyło się wspólne Patriotyczne Śpiewanie, podczas którego każda klasa zaprezentowała jedną pieśń patriotyczną.  Na wszystkim czuwała p. Iwona Dudzik, sprawująca pieczę również nad szkolnym chórem. Cała społeczność szkolna aktywnie włączyła się w obchody tak ważnej dla Polaków rocznicy. Tego dnia obowiązywał w szkole strój galowy.

*Uprzejmie dziękujemy pp. Justynie Zdziech i Agnieszce Słomińskiej za przygotowanie pięknej dekoracji.