Dzień Edukacji Narodowej
Wpisany przez Katarzyna Chrościcka, Aneta Białous   

15 października 2019 roku uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Na wspólne świętowanie zaprosiliśmy wielu gości, w tym emerytowanych nauczycieli, przedstawiciela gminy, przewodniczącą Rady Rodziców oraz księdza Dziekana. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali uroczystą akademię, podziękowali swoim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ich codzienną pracę, wręczając wszystkim drobne upominki. Były też kwiaty i piękne życzenia od  Rady Rodziców dla nauczycieli za ich poświęcenie i wsparcie jakie dają swoim uczniom. Pani Dyrektor Barbara Klimaszewska  wyróżniła wybranych nauczycieli  wręczając im nagrody dyrektora szkoły, a sekretarz gminy – Pani Teresa Rudzik wręczyła nagrody wójta. Uroczystość uświetnił chór szkolny.