VII Wojewódzki Konkurs Historyczny „Mikołaj Kopernik i jego czasy” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alicja Borchert, Marek Borchert   

16 kwietnia 2018 roku uczniowie klas gimnazjalnych – Kinga Jastrzębska z klasy III a oraz Igor Makarski z klasy II b – wzięli udział w VII Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Mikołaj Kopernik i jego czasy” zorganizowanym pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego przez Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.

Dla uczniów naszej szkoły konkurs wiedzy zakończył się pomyślnie – Igor Makarski zajął I miejsce, zaś Kinga Jastrzębska otrzymała tytuł finalistki.

Opiekunami uczniów byli Alicja i Marek Borchertowie. Gratulujemy naszym uczniom odniesionych sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach na wysokim szczeblu.