Konkurs pięknego czytania "Audiobook na żywo" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Kieczka i Justyna Zdziech   

27 lutego 2018 r. odbyła się VI edycja szkolnego konkursu pięknego czytania „AUDIOBOOK NA ŻYWO”, zorganizowana przez szkolną bibliotekę we współpracy z nauczycielami języka polskiego: p. Teresą Radziewicz, p. Barbarą Sydow, p. Katarzyną Mosiej, p. Alicją Borchert i p. Moniką Żochowską. W zawodach brały udział dwuosobowe reprezentacje klas IV-VII szkoły podstawowej oraz II-III gimnazjum wybrane podczas eliminacji klasowych. Komisja określiła poziom konkursu jako wysoki i ustaliła następujący werdykt:

KLASY IV-VI SP

I miejsce

Julia Filipczuk z kl. IV d i Anna Pełszyńska z kl. V a

II miejsce

Dawid Grzywiński z kl. IV c i Aleksandra Gilewska z kl. V b

III miejsce

Gabriela Bieryło z kl. V a i Jagoda Radziewicz z kl VI a

KLASY VII SP i II-III GIMNAZJUM

I miejsce

Dominika Skórak z kl. III A

II miejsce

Oliwia Grabowska i Kacper Muszyński - oboje z kl. VII b

III miejsce

Sebastian Szoda z kl. VII a, Weronika Stasiewicz z kl. II A i Izabela Tarasiuk z kl. III B

Serdecznie gratulujemy!