Wyniki konkursu „ Bezpieczny Internet 2016r." PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach 20.05- 03.06.2015 r. w Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym odbył się konkurs multimedialny „Bezpieczny Internet”.

Założeniem konkursu jest podniesienie świadomości zagrożeń płynących z Internetu oraz kształtowanie umiejętności selekcji. Chcemy też podnieść świadomość na temat bezpieczeństwa podczas wakacji szczególnie zwrócić uwagę na bezpieczne formy spędzanie czasu wolnego.

Dnia 6.06.2015 r. komisja w składzie: mgr Sylwia Naliwko, mgr Małgorzata Dakowicz, mgr Agnieszka Zajkowska wybrała najlepsze prace, których autorami są następujące osoby :

na poziomie Szkoły Podstawowej:Julia Cylwik z kl. VIb - I miejsce, Szymon Zajkowski z kl. Vb - II miejsce, Aleksandra Kuczyńska z kl. Va - III miejsce, wyróżnienie- Kacper Muszyński z kl. Vb

Na poziomie gimnazjum:Joanna Kuczyńska z kl. II B - I miejsce, Agata Brzozowska z kl. II B - II miejsce, Julia Małaszkiewicz z kl. II B-  III miejsce, wyróżnienie: Dominika Sałacińska z kl. I B Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!