Konkurs wiedzy o Patronie Szkoły Błogosławionym Ks. Jerzym Popiełuszce dla klas III
Wpisany przez Agata Brzósko   

Dnia 2 czerwca 2017r. w naszej szkole odbył się  konkurs wiedzy o patronie szkoły Błogosławionym Ks. Jerzym Popiełuszce, zorganizowanym i przeprowadzonym przez p. Agatę Brzósko, p. Monikę Kaliszewską i p. Annę Radziewicz. W konkursie udział wzięli chętni uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej. Uczniowie przystępując do konkursu musieli przeczytać książkę Ewy Skarżyńskiej „BŁ. Ks. Jerzy Popiełuszko - Żyjąc w prawdzie, osiągnął pełnię świętości” i zapamiętać jak najwięcej informacji z życia i śmierci Patrona Szkoły  BŁ. Ks. Jerzy Popiełuszki. Konkurs polegał na udzieleniu odpowiedzi pełnym zdaniem na 18 pytań. Najpełniejszych odpowiedzi udzielili:

I miejsce – Klara Śliwowska kl. IIIa

II miejsce  -Maria Korzeniecka kl. IIIc i Karolina Bieryło kl. IIIa

III miejsce  - Marcin Domaszuk kl. IIIa

Gratulujemy zwycięzcom!