Rok szkolny 2018/2019- Kadra

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym w roku szkolnym 2018/2019

 

  • Dyrektor: mgr Barbara Klimaszewska
  • Wicedyrektor: mgr Teresa Radziewicz
  • Wicedyrektor: mgr Beata Cylwik

 

1. mgr Barbara Klimaszewska – dyrektor

2. mgr Teresa Radziewicz – wicedyrektor, język polski

3. mgr Beata Cylwik – wicedyrektor, doradztwo zawodowe, zaj. rewalidacyjne

4. mgr Beata Birycka – wychowanie przedszkolne

5. mgr Kamila Sawicka – wychowanie przedszkolne, zaj. logopedyczne

6. mgr Aniela Sokołowska – wychowanie przedszkolne

7. mgr Katarzyna Sawicka – wychowanie przedszkolne, język angielski

8. mgr Anetta Śliwowska – wychowanie przedszkolne

9. mgr Monika Zawadzka – wychowanie przedszkolne, język angielski

10. mgr Dorota Ogonowska – wychowanie przedszkolne

11. lic. Joanna Lepietuszko – wychowanie przedszkolne

12. mgr Agnieszka Skarżyńska – edukacja wczesnoszkolna w kl. Ia, „Jarzębinki”

13. mgr Anna Skorulska – nauczyciel wspomagający w kl. Ia, zaj. rewalidacyjne

14. mgr Anna Wysocka-Borys – edukacja wczesnoszkolna w kl. Ib, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, „Jarzębinki”

15. mgr Justyna Matuszczyk – edukacja wczesnoszkolna w kl. IIa

16. mgr Bernadeta Sagun – edukacja wczesnoszkolna w kl. IIb, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, „Jarzębinki”

17. mgr Anna Truskolawska – edukacja wczesnoszkolna w kl. IIIa, zaj. korekcyjno-kompensacyjne

18. mgr Monika Kaliszewska – edukacja wczesnoszkolna w kl. IIIb, zaj. logopedyczne, zaj. rewalidacyjne

19. mgr Monika Żochowska – język polski, biblioteka, wdżwr

20. mgr Katarzyna Mosiej – wychowawca kl. VIIb, język polski, historia, WF, „Jarzębinki PLUS”

21. mgr Jolanta Samojluk – wychowawca kl. IVc, język polski, przygotowanie do egzaminu

22. mgr Barbara Sydow – język polski

23. mgr Alicja Borchert – wychowawca kl. VIa, język polski, historia

24. mgr Marek Borchert – wychowawca kl. Vb, historia, wos, edb,

25. mgr Agnieszka Kosińska – wychowawca kl. VIIIb, język angielski, zaj. logopedyczne

26. mgr Iwona Szczerbińska – wychowawca kl. VIIIa, język angielski

27. mgr Małgorzata Wiska-Koszykowska – język angielski

28. mgr Barbara Cylwik – wychowawca kl. Vd, język angielski, język rosyjski

29. mgr Dorota Staleńczyk – język angielski, język rosyjski

30. mgr Bogumiła Fidziukiewicz – wychowawca kl. IIIB gim., matematyka, zaj. wyrównawcze, przygotowanie do egzaminu

31. mgr Aneta Białous – wychowawca kl. Vc, matematyka, zaję. wyrównawcze

32. mgr Sylwia Naliwko – wychowawca kl. VIIa, matematyka, przygotowanie do egzaminu

33. mgr Katarzyna Chrościcka – wychowawca kl. Va, przyroda, geografia

34. mgr Iwona Gisztorowicz – chemia, biologia

35. mgr Iwona Dudzik – plastyka, muzyka, chór

36. mgr Jan Sagun – zaj. techniczne, fizyka, WF, „Jarzębinki”

37. mgr Małgorzata Dakowicz – informatyka, technika, zaj. techniczne

38. mgr Igor Dacewicz – wychowawca kl. VIIIc, informatyka, religia prawosławna

39. mgr Elżbieta Jaroszuk – wychowawca kl. IIIA gim., WF, doradztwo zawodowe, SKS

40. mgr Wojciech Rogowski – WF, SKS

41. mgr Krzysztof Grzegorczyk – WF

42. mgr Iwona Niewińska – wychowawca kl. IVb, nauczyciel wspomagający w kl. IVb, zaj. rewalidacyjne

43. mgr Agnieszka Zajkowska – wychowawca kl. IVa, nauczyciel wspomagający w kl. IVa, zaj. logopedyczne, zaj. rewalidacyjne

44. mgr Marek Muszyński – wychowawca kl. VIb, nauczyciel wspomagający w kl. VIb, zaj. rewalidacyjne

45. mgr Anna Borowska – nauczyciel wspomagający w kl. VIIa, zaj. rewalidacyjne, zaj. korekcyjno-kompensacyjne

46. mgr Anna Łysenko – psycholog

47. mgr Agata Pućkowska – pedagog

48. mgr Anna Radziewicz – zaj. świetlicowe, zaj. artystyczne

49. mgr Tomasz Modelski – zaj. świetlicowe

50. mgr Justyna Zdziech – zaj. świetlicowe, biblioteka, etyka, wdżwr

51. mgr Agnieszka Słomińska – biblioteka

52. mgr Małgorzata Jabłońska – religia katolicka

53. ks. mgr Adam Dawidowicz – religia katolicka

54. ks. mgr Wiesław Kulesza – religia katolicka