OGŁOSZENIA
UWAGA!!! WAŻNE!!!
Wpisany przez Administrator   

PRZYPOMINAMY, ŻE W DNIACH 18-20 KWIETNIA
W ZWIĄZKU Z EGZAMINEM GIMNAZJALNYM UCZNIOWIE MAJĄ DNI WOLNE.
W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI ZAPEWNIENIA UCZNIOM KLAS O-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ OPIEKI ŚWIETLICOWEJ NALEŻY ZGŁOSIĆ TEN FAKT NAUCZYCIELOM ŚWIETLICY NAJPÓŹNIEJ DO ŚRODY 13 KWIETNIA.

W TYCH DNIACH OBIADÓW NIE BĘDZIE. DZIECKO, KTÓRE ZOSTANIE ZAPISANE DO ŚWIETLICY, TRZEBA DOWIEŹĆ
DO SZKOŁY I ODEBRAĆ OSOBIŚCIE.

 
Nabór do świetlicy w roku szk. 2016/2017
Wpisany przez Administrator   

Szanowni Państwo!

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje, że dn. 11 marca 2016 r. rozpoczyna się nabór dzieci do świetlicy szkolnej na r. szk. 2016/2017 dla uczniów klas O-III, którzy będą stale (po drugim odwozie) korzystać ze świetlicy ze względu na pracę zawodową rodziców.

Kartę zgłoszenia należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 11 kwietnia 2016 r.

Uczniowie dojeżdżający będą mieli zapewnioną opiekę świetlicową do momentu ostatniego odwozu – rodzice tych uczniów nie wypełniają teraz Karty zgłoszenia. Zapisu dokonają we wrześniu, gdy znany już będzie plan lekcji na nowy rok szkolny.

 
Obiady
Wpisany przez Administrator   

Wpłaty na obiady kwietniowe   przyjmowane będą w księgowości szkolnej od czwartku 17 marca do środy 30 marca. Koszt obiadów - 63,00zł, zupy - 18,00 zł.Przypominamy, że w przypadku wpłat dokonywanych przelewem, pieniądze muszą wpłynąć na konto szkoły również do dnia 30 marca.

 
Spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2016/2017
Wpisany przez Administrator   

 
ROZEZNANIE CENOWE
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usług transportowych w roku 2016.

plik wraz z załącznikiem do pobrania w wersji pdf

 
„ Hej kolęda, kolęda…”
Wpisany przez Anna Wysocka- Borys   

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne kolędowanie

14.01.2016r. o godz. 16.00


Podczas spotkania obejrzymy

jasełka ph. „Bóg się rodzi”,

przygotowane przez uczniów

naszej szkoły

oraz zaśpiewamy kolędy

z towarzyszeniem


Orkiestry dętej z Tykocina.

  • miejsce spotkania - duża sala gimnastyczna
 
Gabinet Stomatologiczny
Wpisany przez Administrator   

Usługi stomatologiczne świadczy  lek.stom. Joanna Safiejko  tel. 504 550 745

Zakres usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia:

- profilaktyka stomatologiczna

- stomatologia zachowawcza

- protetyka

- ekstrakcje zębów

 
Informacja o wyprawce
Wpisany przez Agata Pućkowska   

W związku z realizacją Rządowego programu pomocy uczniom „Wyprawka szkolna”  informujemy, iż w 2015 r. pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników przewidziana jest dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2015/2016 naukę w klasach III szkoły podstawowej.

Ponadto pomocą w zakresie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego objęto także uczniów:

  • słabowidzących,
  • niesłyszących,
  • słabosłyszących ,
  • z niepełnosprawnością ruchową, w tym afazją,
  • z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera,
  • z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym, z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej,

– posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, o którym mowa w art. 71b ust. 3 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty, zwanej dalej „ustawą”, uczęszczających w roku szkolnym 2015/2016 do klas III, V i VI szkół podstawowych oraz  klasy II i III gimnazjum.

Kryterium dochodowe, czyli kwota uprawniająca do otrzymania pomocy w 2015 roku wynosi 574 złotych na osobę w rodzinie. W przypadku ubiegania się o pomoc dla ucznia z rodziny w której dochód przekracza kwotę 574 zł./os., wniosek należy uzasadnić.

Osoby zainteresowane otrzymaniem dofinansowania mogą zgłaszać się po wnioski do sekretariatu szkoły. Termin składania wniosków wraz z załącznikami upływa 11 września 2015 roku. Szczegółowe informacje o niezbędnych dokumentach, potwierdzających dochody znajdują się przy każdym wniosku.

 
ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY
Wpisany przez Beata Cylwik   

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje, że w wyniku przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2015/2016 zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w „Specyfikacji istotnych warunków zamówienia” wybrano następujących wykonawców:

 
Aktualne ogłoszenie dotyczące wykonania okablowania strukturalnego
Wpisany przez Administrator   

8.07.2015 Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym ogłasza zapotrzebowanie na wykonanie okablowania strukturalnego w budynku Zespołu Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym, ul. Szkolna 5, 16-061 Juchnowiec Kościelny.

 
Przetarg nieograniczony
Wpisany przez Dyrekcja   

25.06.2015 r. Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej w roku szkolnym 2015/2016.

pliki do pobrania:

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 6