OGŁOSZENIA
UWAGA! PILNE OGŁOSZENIE!
Wpisany przez Administrator   

 

 

We wtorek 12 lutego 2019 r. wodociągi zapowiedziały długotrwałą przerwę w dostawie wody (9.00-14.00). W tym dniu nie będzie obiadów, a lekcje we wszystkich klasach będą skrócone.

ROZKŁAD    DZWONKÓW

 1. 8.00 – 8.30
 2. 8.40 – 9.10
 3. 9.20 – 9.50
 4. 10.00 – 10.30
 5. 10.40 – 11.10

I ODWÓZ

 1. 11.20 – 11.50
 2. 12.00 – 12.30

 

II ODWÓZ

Wszystkie dzieci pozostające w tym dniu w świetlicy po 12.30 muszą być odebrane przez rodziców.

 
Wpłaty na obiady lutowe
Wpisany przez Administrator   
W związku z feriami zimowymi wpłaty na obiady lutowe będą przyjmowane w sekretariacie szkoły w dniach 16-18 stycznia. Wpłat na konto (32 8074 0003 0000 1632 2000 0020) można dokonywać do dnia 28 stycznia. Koszt pełnych obiadów - 66,50 zł, zupy - 19,00 zł.
 
Opłaty za obiady
Wpisany przez Administrator   

Od poniedziałku 17.12 do piątku 28.12 w sekretariacie szkoły (w godzinach pracy sekretariatu, oprócz 24.12) przyjmowane będą wpłaty na obiady styczniowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Koszt pełnych obiadów – 42,00 zupy – 12,00 zł

 

Ze względu na zamknięcie roku budżetowego i obowiązek wyzerowania kont bardzo prosimy Rodziców dokonujących wpłat przelewowych o dokonanie wpłaty dopiero
1 stycznia 2019r. Wpłaty dokonane wcześniej zostaną przekazane na konto Urzędu Gminy Juchnowiec Kościelny.

Osoby, które dokonają wpłat na konto, przy odbiorze kartki obiadowej w sekretariacie muszą mieć ze sobą wydrukowane potwierdzenie zapłaty.

 
Dzień otwarty w naszej szkole!
Wpisany przez Administrator   

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!


Przypominamy, że 12 grudnia 2018 r. odbędzie się dzień otwarty w naszej szkole. Nauczyciele wręczą Państwu oceny prognozowane uczniów oraz będą dostępni w godzinach 16.30-18.30.

 
Opłaty za obiady
Wpisany przez Administrator   

Od poniedziałku  26 listopada do środy 28 listopada w sekretariacie szkoły (w godzinach pracy sekretariatu) przyjmowane będą wpłaty na obiady grudniowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Koszt pełnych obiadów 49,00 zupy – 14,00 zł /uczniowie którzy korzystali z obiadów w listopadzie płacą 45,50 zł/zupy 13,00 zł

Wpłat na konto szkoły można dokonywać do dnia 28 listopada – pieniądze muszą się znaleźć na koncie w dniu 28 listopada.

Osoby, które dokonają wpłat na konto, przy odbiorze kartki obiadowej w sekretariacie muszą mieć ze sobą wydrukowane potwierdzenie zapłaty.

 
Warsztaty dotyczące cyberbezpieczeństwa
Wpisany przez Administrator   

Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych uczniów  na warsztaty dotyczące cyberbezpieczeństwa w ramach projektu Cybernauci-kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci, które odbędą się w poniedziałek
26 listopada 2018r. o godz. 16.30
w stołówce Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym. Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Projekt jest finansowany ze środków Ministra Edukacji Narodowej, został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznika Praw Dziecka oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Po warsztatach ok. godz. 17.15 rozpoczną się w klasach konsultacje
z nauczycielami, kt
óre potrwają do godz. 18.30.

Dyrekcja

 
Ogłoszenie
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym przypomina, że poniedziałek 12 listopada 2018r. jest dniem ustawowo wolnym od pracy.

 
Egzamin ośmioklasisty i gimnazjalny
Wpisany przez Administrator   
 1. Informacja o egzaminie ósmoklasisty (format PDF).
 2. Informacja o egzaminie gimnazjalnym (format PDF).
 3. Harmonogram egzaminów (format PDF).
 4. Komunikat o dostosowaniach (format PDF).
 5. Komunikat o przyborach (format PDF).
 
Zabranie
Wpisany przez Administrator   

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowego na rok szkolny 2018 / 2019 na spotkanie , które odbędzie się w czwartek  30.08.2018 r. o godz. 17.00.

Omawiane będą ważne sprawy organizacyjne dotyczące funkcjonowania przedszkola,dlatego prosimy Rodziców o obowiązkowe przybycie.

 

 
Szkolna Kasa Oszczędności
Wpisany przez Administrator   

Od kilku lat działa w naszej szkole SKO, czyli Szkolna Kasa Oszczędności. Głównym jej zadaniem jest wykształcenie u dzieci nawyku oszczędzania, a także przekazanie podstawowej wiedzy o finansach i bankowości. Do SKO należy 74 uczniów naszej szkoły. Mają oni własne konta, do których mogą się logować, by mieć wgląd we własne finanse. Mogą planować, w jaki sposób rozdzielać swoje środki, a „Lokatka Żyrafka” podpowiada, jak oszczędzać pieniądze. Uczniowie, którzy regularnie dokonują wpłat, biorą udział w konkursie „Superciułacz”. Ponadto na dodatkowych zajęciach dzieci dowiadują się, jak działają banki oraz w jaki sposób zarządzać swoimi pieniędzmi. Bank PKO, prowadzący SKO, dostarcza dzieciom broszury informacyjne zawierające porady w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zdrowego żywienia, a także ekooszczędzania. Są one dostępne u szkolnego opiekuna SKO.

Zasady działania SKO są opisane na stronie Banku PKO BP. Zamieszczona jest również strona DEMO serwisu http://sko.pkobp.pl/demo?movie_id=1. Proszę o zapoznanie się z powyższymi informacjami i zachęcam zainteresowanych uczniów do skorzystania z naszej oferty w kolejnym roku szkolnym.

Opiekun SKO

 
"Stop szkolnej agresji"
Wpisany przez Administrator   

 

 

W marcu wystartowała najnowsza kampania społeczna Rzecznika Praw Dziecka „Powiedzmy STOP szkolnej agresji”. Celem akcji jest nagłośnienie problemu przemocy rówieśniczej oraz zmiana postaw młodzieży, a tym samym obniżenie poziomu agresji w szkole.

Przemoc rówieśnicza dotyczy wszystkich. Praprzyczyną przemocy rówieśniczej jest przemoc, jakiej dziecko doświadczyło wcześniej. Dzieci uczą się obserwując nas, dorosłych. Zachowania agresywne w szkole względem rówieśników mogą być odzwierciedleniem sytuacji, z jakimi dziecko styka się poza szkołą. Czasem może to być próba odreagowania trudnej sytuacji domowej. Dlatego kluczowym jest obserwacja, rozmowa, empatia, gotowość do działania, pomocy. – mówi Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Ofiarą dokuczania czy wyśmiewania przez rówieśników stają się dzieci, które niczym charakterystycznym nie wyróżniają się w grupie. Dokuczają rówieśnicy, starsi, młodsi, i chłopcy, i dziewczynki. Ani wyniki w nauce, ani sytuacja materialna nie różnicują środowiska na ofiary i sprawców. Agresja może dotyczyć każdego dziecka i jest procesem, który należy zdecydowanie przerwać. Szkoła jest dla dziecka ważnym miejscem, w którym zdobywa nie tylko wiedzę, ale też kształtuje kompetencje społeczne.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6