Laureaci i mistrzowie
LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Wpisany przez Małgorzata Wiska-Koszykowska   
Z przyjemnością informujemy, że Victoria Kozakiewicz (uczennica kl. III B gimazjum) uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego w województwie podlaskim. W kwietniu odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019 oraz rozdanie dyplomów.
Serdecznie gratulujemy!
 
Mistrzyni szachowa województwa i miasta Białegostoku - Aleksandra Moniuszko
Wpisany przez Mariola Sagun   

Ola jest uczennicą klasy drugiej. Od kilku lat należy do sekcji szachów 
MUKS Stoczek 45 Białystok. Jej wytrwała praca przynosi wspaniałe rezultaty. Dziewczynka ma na swoim koncie liczne sukcesy.  W roku 2019 zdobyła kolejne dwa wspaniałe tytuły. 3 marca podczas Mistrzostw Miasta Białegostoku Młodzików do lat 7 i 8 w szachach szybkich wywalczyła  I miejsce, a 31 marca  na Mistrzostwach  Województwa Podlaskiego Dziewcząt i Chłopców do lat 7 i 8 w szachach szybkich  zdobyła  złoty medal i tytuł mistrzyni województwa do lat 8. Gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałej pracy i licznych sukcesów.

 

 

 
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego i Finalista II Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów
Wpisany przez Marek Borchert   

W roku szkolnym 2017/2018 Igor Makarski, uczeń klasy II b gimnazjum, brał udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym dla uczniów gimnazjum organizowanym przez
Podlaskiego Kuratora Oświaty. Na etapie wojewódzkim konkursu uzyskał ? jako jedyny uczestnik ? maksymalną ilość punktów, zajmując w ten sposób pierwsze miejsce wśród laureatów Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w województwie podlaskim.

Kolejnym konkursem, z którym zmierzył się nasz gimnazjalista, była II Ogólnopolska Olimpiada Historyczna Gimnazjalistów zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Historyczne pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. W niedzielę, 4 marca 2018 roku, w Pałacu w Wilanowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, na którym Igor otrzymał dyplom finalisty. Olimpiada składała się z trzech etapów, a każdy z nich ? z części pisemnej i ustnej. Warunkiem przystąpienia do niej było napisanie pracy historycznej ocenianej przez pracowników naukowych Uniwersytetu w Białymstoku.

Na etapie okręgowym i centralnym wiedzę uczestnika oceniały komisje składające się z pracowników naukowych i doświadczonych nauczycieli historii. Na etapie okręgowym Igor zdobył najwyższą ilość punktów, zaś w eliminacjach centralnych w Warszawie uzyskał tytuł finalisty, co pozwala nazywać go młodym historykiem. Opiekunem Igora Makarskiego był pan Marek Borchert.

Gratulujemy naszemu uczniowi odniesionych sukcesów i życzymy kolejnych.

 
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
Wpisany przez Agnieszka Kosińska   

Uczennica klasy VI b Alizee Jean Górski została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego w roku szkolnym 2016/2017? gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Wpisany przez Marek Borchert   

W roku szkolnym 2016/2017 odbył się Wojewódzki Konkurs Historyczny organizowany przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. W etapie szkolnym wzięło udział 1360 uczniów gimnazjum. Do etapu rejonowego zakwalifikowano 229 uczestników, spośród których do etapu wojewódzkiego przeszło jedynie 51. Wojewódzki Konkurs Historyczny z tytułem laureata ukończyło zaledwie 12 uczniów, zaś z tytułem finalisty - 39. Wśród tej niewielkiej grupki finalistów znalazł się uczeń naszej szkoły, Igor Makarski z klasy I b. Poszczególne etapy konkursu stały na bardzo wysokim poziomie, dlatego też - uwzględniając niewielką liczbę uczestników, którzy dotarli do etapu końcowego - uzyskanie tytułu finalisty przez ucznia klasy pierwszej gimnazjum jest ogromnym sukcesem, który trzeba zauważyć i docenić. Gratulujemy naszemu uczniowi sukcesu i życzymy kolejnych.

 
MAMY LAUREATKI W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH!
Wpisany przez Barbara Cylwik, Katarzyna Chrościcka   

Z wielką radością informujemy, że 2 uczennice klasy III B  gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 wzięły udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych i zdobyły tytuł Laureata.  Agnieszka Ostrowska uzyskała tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie  Języka Rosyjskiego a Julita Izabela Markiewicz uzyskała tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym.  Agnieszce i Julicie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. GRATULACJE!

 
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Wpisany przez Sylwia Naliwko   

 

Natalia Mościcka, uczennica klasy VIa, w roku szkolnym 2015/2016 brała udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym Podlaskiego Kuratora Oświaty i zdobyła tytuł finalisty. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Wpisany przez Marek Borchert   

W roku szkolnym 2014/2015 Igor Makarski, uczeń klasy V a, brał udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym dla uczniów szkoły podstawowej organizowanym przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Osiągnął bardzo wysoki wynik i uzyskał zaszczytny tytuł laureata. Opiekunem Igora Makarskiego był p. Marek Borchert.

 
Laureat w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Wpisany przez Bogumiła Fidziukiewicz   

Dominik Markiewicz, uczeń klasy III b w roku szkolnym 2014/2015 brał udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla uczniów gimnazjów. Uzyskał 30 pkt oraz tytuł Laureata.

Gratulacje!

 
Finalista w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym
Wpisany przez Iwona Gisztorowicz   

Dominik Markiewicz, uczeń klasy III b w roku szkolnym 2014/2015 brał udział w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym dla uczniów gimnazjów i uzyskał tytuł Finalisty.

Gratulacje!

 
Sukcesy naszych uczniów na Mistrzostwach Europy
Wpisany przez Elżbieta Jaroszuk   

W dniach 19-20 września 2014 roku w Lidzie na Białorusi odbył się Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów Sumo. Wielki sukces odnieśli w tych zawodach uczniowie naszego Gimnazjum reprezentujący LUKS  ?Amator?: Karol Stasiewicz i Mateusz Trofimczuk.Zdobyli oni brązowe medale w swoich kategoriach wagowych, a Mateusz zdobył również brązowy medal w klasyfikacji drużynowej.

 

Trenerem Karola i Tomka jest pracujący w naszym klubie od lat Dariusz Ryżykow.

 


situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto