Innowacja "Nasze przedszkolaki same robią ..."
Grupa "Sówki" wykonuje pyszne owocowe jeżyki. Było pysznie i kolorowo! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Zawadzka   

 

 
Przedszkolaki z grupy żabek wykonały kolejny przysmak PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Kaliszewska   

21 listopada 2017 roku przedszkolaki z grupy Żabek wykonały kolejny już przysmak w ramach innowacji „Nasze przedszkolaki same robią przysmaki”. Tym razem naprawdę wyjątkowy, bo była to kasza gryczana, ale na słodko! Wszystkich bardzo pozytywnie zaskoczył smak kaszy podanej z owocami, kakao, olejem kokosowym i miodem. Było pysznie!

 
Dzieci z grupy Kasztanki przygotowały smaczne posiłki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 10 listopada 2017 r. dzieci z grupy Kasztanki przygotowały smaczny i słodki, a jednocześnie zdrowy przysmak o smaku czekoladowym  – mus z kaszy jaglanej, kakao, bananów i miodu.

 
Nasze przedszkolaki same robią przysmaki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Kaliszewska   

W ramach nowej innowacji Nasze przedszkolaki same robią przysmaki, dzieci z grupy 5-latków co miesiąc będą miały okazję przygotowywać zdrowe i smaczne przysmaki, ucząc się przy tym prawidłowych nawyków żywieniowych. I tak, już we wrześniu, dzieci dzierżąc w rączkach plastikowe noże, rozprawiły się z owocami krojąc je na równiutkie kosteczki. Po dodaniu jogurtu i odrobiny naturalnego miodu wyszły nam dwie, ogromne miski sałatki owocowej, tak pysznej, że przedszkolaki zjadły ją całą – jako drugie śniadanie, deser po obiedzie i na podwieczorek, niejednokrotnie prosząc o dokładki.

 
"Nasze Przedszkolaki same robią przysmaki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Skorulska   
Dnia 18.10.2017 r. w ramach innowacji pedagogicznej "Nasze Przedszkolaki same robią przysmaki" grupa Kasztanków pod kierunkiem nauczyciela przyrządzała pyszne i zdrowe soki warzywno - owocowe.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 2