Aktualne informacje
Światowy Dzień Książki w Kasztankach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Światowy Dzień Książki corocznie obchodzony jest 23 kwietnia. W związku z tą okazją Kasztanki uczestniczyły w cyklu zajęć związanych z tematyką książek i czytelnictwa, z których jeden dotyczył biblioteki. Dzieci odwiedziły szkolną bibliotekę, w której mogły obejrzeć wybrane przez siebie książeczki, a Pani Bibliotekarka wprowadziła je w tajniki swojej pracy. Zadbała również o przedstawienie nietypowych książek, które wywołały u dzieci mnóstwo radości. Na zakończenie tego bardzo interesującego spotkania każde z dzieci dostało zakładkę do książki ? oby używały jej jak najczęściej!

 

 
?WIRUSOOCHRONA? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Sawicka   

Nasze przedszkole we wszystkich grupach wiekowych systematycznie realizuje prozdrowotne działania edukacyjne, które bezpośrednio wpisują się w tematykę w/w projektu. Celem akcji jest promocja zasad higieny oraz zwrócenie uwagi na istotną rolę higieny osobistej jako głównego czynnika zapobiegania przenoszenia się wirusów.

 
Ogłoszenie wyników konkursu "Geometryczne cudaki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Sawicka   

Miło nam poinformować, iż rozstrzygnięto konkurs "Geometryczne cudaki".

I miejsce - Karolina Rudczuk

II miejsce - Kacper Dakowicz

III miejsce - Maja Brzósko

Wyróżnienie: Maya Borowska, Pola Maria Koszykowska, Michalina Kowalczuk.

 

Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów.

 
Mały Matematyk PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

21 maja odbył się konkurs matematyczny, podczas którego najstarsze przedszkolaki z naszego przedszkola zmagały się z matematycznymi zadaniami. Konkurs wywołały wiele entuzjazmu. Poziom był wyrównany ale najważniejsza była dobra zabawa.

 

 
Światowy Dzień Pszczoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

20 maja grupa Pszczółki uczciła Światowy Dzień Pszczoły. W tym dniu szczególną uwagą otoczyliśmy pszczoły, które tak wiele dobrego robią dla naszej planety. Dzieci poznały życie i zwyczaje pszczół oraz czyhające na nie zagrożenia.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 26
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto