Aktualne informacje
Dzień Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Jest w styczniu  taki dzień, w którym topnieją lody, jaśniej świeci słońce a dzieci z radością witają swoich ukochanych dziadków w przedszkolu. W tym szczególnym dniu dzieci z naszego przedszkola witały swoich najbliższych kolędami i występami. Po występach był czas na wspólny poczęstunek, rozmowy i zdjęcia.

 
Jasełka w Kasztankach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Beata Birycka   

W godzinach popołudniowych 20 grudnia 2019 r. Kasztanki były bardzo przejęte mającym odbyć się wydarzeniem- tego dnia miały swój pierwszy, samodzielny występ przed Rodzicami. W pięknych strojach, przy nastrojowym świetle recytowały swoje role i śpiewały kolędy. Po występie symbolicznie podzieliły się opłatkiem ze swoimi paniami, a następnie kosztowały przygotowanych przez rodziców smakołyków. Z wielką niecierpliwością oczekiwały na pojawienie się Mikołaja, który- według dzieci- zbyt długo nie przychodził. Na szczęście głośne skandowanie imienia Mikołaja przyniosło oczekiwany skutek i wreszcie przekroczył on próg przedszkola. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, a ten swoim zwyczajem, wręczył im prezenty. Na pożegnanie przedszkolaki mocno uściskały Mikołaja i zaprosiły go za rok.

 
Mikołaj u Kasztanków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Grudzień to niewątpliwie jeden z bardziej atrakcyjnych miesięcy dla najmłodszych- wtedy właśnie odwiedza je Mikołaj i to niejednokrotnie! Pierwsza taka wizyta w grupie Kasztanków miała miejsce 6 grudnia. Mikołaj przyniósł dzieciom upominki, a w zamian przedszkolaki wyrecytowały Mikołajowi wierszyk i zaśpiewały piosenkę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

 
Świąteczne warsztaty dekorowania choinki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

W grupie MOTYLKI odbyły sie świąteczne warsztaty dekorowania choinki. Był to bardzo miło spędzony wspólnie czas, a w tle przygrywały nam kolędy.

 
Warning: opendir(/autoinstalator/joomla/images/stories//wydarzenia/2019/1878) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /autoinstalator/joomla/plugins/content/jwsig.php on line 100
Wycieczka do Urzędu Pocztowego w Juchnowcu Kościelnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   
Dzieci z gr. "Motylki" były na wycieczce w Urzędzie Pocztowym w Juchnowcu Kościelnym.
Wcześniej przygotowały kartki świąteczne, które wysłały do swoich rodzinnych domów. Motylki poznały drogę, jaką musi przejść list aż dotrze do rąk adresata.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 26
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto