Aktualne informacje
Grupa Motylki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

Za nami kolejny tydzień pracy, nauki, a także zabawy. Dzieci w ostatnim okresie uczyły się o Polsce. Doskonale wiedzą, że są Polakami, a ich dom to Polska. Poznały również legendy polskie, np. o Warsie i Sawie. Kolejne dni były czasem dla rodziny. Uczyliśmy się wierszyków o mamie. Oglądaliśmy albumy rodzinne, rozmawialiśmy o bliskich. Dużo czasu dzieci poświęcają także na rozwój grafomotoryczny i dzielnie wykonują szlaczki:) Oto kilka zdjęć, jak Motylki radzą sobie z nauką w domach. Motyleczki jesteście super:):)

 
ZAPISY DO PRZEDSZKOLA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrekcja   

DRODZY RODZICE

Zapisu dziecka do przedszkola na okres od 25.05.2020 do 7.06.2020 r. należy dokonać do czwartku 21.05.2020 r. do godz. 9.00 zgodnie z zapisami w procedurach. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez oboje rodziców. Przed złożeniem dokumentów należy zapoznać się z procedurami.


 

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor Barbara Klimaszewska   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje, że w związku z faktem, że do przedszkola  na zajęcia opiekuńcze od 11 maja 2020 zgłosiło się 6 dzieci, zajęcia w przedszkolu nadal są zawieszone. Wnioski o przyjęcie dziecka  można składać na zasadach określonych w Procedurach Wewnętrznych. Przedszkole jest przygotowane do przyjęcia dzieci, jeżeli zbierze się grupa 10 dzieci, powiadomimy Państwa o terminie otwarcia przedszkola.

Dyrektor Barbara Klimaszewska

 
Majowe święta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Pszczółki majowe święta uczciły różnorodnymi formami plastycznymi.

 
Święto Ziemi w Pszczółkach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Tegoroczny Dzień Ziemi wśród Pszczółek wyglądał inaczej niż zwykle. Nie było wspólnej segregacji śmieci, sprzątania w okolicy naszego przedszkola i sadzenia nowych roślinek. Każdy zrobił to w swoim domu. Dodatkowo, każda Pszczółka postarała się stworzyć ekologicznego przyjaciela lub zabawkę. Dzieci wykonały również rysunki na własnoręcznie zrobionym papierze czerpanym. Pomysłów było wiele.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 26