Aktualne informacje
Jemy zdrowo i kolorowo- czyli robimy sałatkę owocową. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dzieci samodzielnie przygotowały sałatkę owocową. Na początku omówiliśmy zasady zdrowego żywienia. Dzieci wykonały pracę plastyczną, pt. "Piramida zdrowego żywienia". Następnie "Motylki" umyły owoce i przystąpiły do przyrządzenia sałatki a potem....... zjadły ją ze smakiem:)

 
Dzień chłopaka w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   
Nasi chłopcy usłyszeli gromkie 100 lat od wszystkich dziewczynek oraz otrzymali krawaty "Super chłopaka"

Wszystkiego najlepszego :)

 
Dzieci z grupy "Motylki" i znaki drogowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez 1. Dzieci, z grupy "Motylki" w praktyce poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i przechodzenia przez przejście dla pieszych. Podczas spaceru omawialiśmy stojące przy drodze znaki drogowe. Każdy kierowca był bardzo uprzejmy i z uśmiechem na u   

Dzieci, z grupy "Motylki" w praktyce poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i przechodzenia przez przejście dla pieszych. Podczas spaceru omawialiśmy stojące przy drodze znaki drogowe. Każdy kierowca był bardzo uprzejmy i z uśmiechem na ustach zatrzymywał się, gdy dzieci przechodziły na drugą stronę. Podsumowując omawianą tematykę zajęć, przedszkolaki wykonały pracę plastyczną pt. "Znaki drogowe".

 
Zajecia w grupie Kasztanki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

O tym, że mydło może służyć nie tylko do mycia, Kasztanki przekonały się podczas zajęć w czwartek, 26 IX 2019 r. Najpierw dmuchając przez słomkę tworzyły pianę w misce z wodą i mydłem, a następnie użyły mydła do stworzenia masy mydlanej. Dobrze się bawiąc, nie spostrzegły nawet, że tak naprawdę wykonują ćwiczenia- oddechowe i doskonalące motorykę małą. :)

 
Bezpieczna droga do przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Birycka   

 

Dnia 18 września 2019 r. w naszym przedszkolu gościliśmy funkcjonariuszkę policji st.  sierż. Ewą Kotowską z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Policjantka przypomniała dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, oraz o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły gościowi podziękowanie za ciekawe i pouczające spotkanie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 21