Aktualne informacje
Rodzinny konkurs plastyczny „Kasztanowa wieś” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Beata Birycka   

Plakat

 
DRODZY RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Wyrażam zgodę (jedynie przez okres dwóch pierwszych tygodni) na wejście z dzieckiem do szatni jednego rodzica  tylko w grupie trzylatków.

Dzieci starsze będą odbierane przez personel przedszkola przy drzwiach wejściowych  (wejście do przedszkola tylko przez wejście główne do przedszkola przy placu zabaw). Za wprowadzenie właściwych procedur bezpieczeństwa w placówce odpowiada dyrektor przedszkola. Bardzo proszę o dostosowanie się do nich ze względu na bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz personelu przedszkola. Warunkiem zapisania dziecka (podpisania umowy)  jest zaakceptowanie i dostosowanie się do procedur bezpieczeństwa. Prosimy o zaufanie i życzliwość w tym trudnym okresie, ze swej strony zapewniamy, że otoczymy Państwa dziecko właściwą opieką.

Pozdrawiam Barbara Klimaszewska –dyrektor przedszkola

 
Procedury bezpieczeństwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrekcja   

<<<< Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Samorządowego (format PDF) >>>>

 
Zwroty za nadpłacone obiady PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

DRODZY RODZICE

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje, że nadpłacone (niewykorzystane) w marcu 2020r. kwoty za obiady w szkole będą zwrócone do końca czerwca na konto Rodzica. W tym celu proszę o przysłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. numeru konta, na które należy zwrócić pieniądze. Informacja musi zawierać następujące dane:

Imię i nazwisko Rodzica

Imię i nazwisko dziecka, klasę

numer konta

Prosimy o odesłanie potrzebnych informacji do  15 czerwca 2020r. do godziny 14.00

 

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje, że nadpłacone (niewykorzystane) w marcu 2020r. kwoty za wyżywienie w przedszkolu będą rozliczone i zwrócone do końca czerwca na konto Rodzica. Rodzice, którzy zapiszą dziecko do przedszkola na lipiec, muszą dokonać wpłaty do 15 lipca 2020r..

 

 

 
Zapisy do przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

DRODZY RODZICE

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z COVID-19 zapisu dziecka do przedszkola (w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2020r.)  lub do świetlicy (w okresie od 1 czerwca do 26 czerwca 2020r. ) należy dokonywać  co najmniej z dwudniowym wyprzedzeniem, zgodnie z zapisami w procedurach. Wszystkie dokumenty muszą być podpisane przez oboje rodziców. Przed złożeniem dokumentów należy zapoznać się z procedurami. Dokumenty można złożyć  w pudełku w przedsionku szkoły (wejście główne) lub drogą e-mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 26