Aktualne informacje
Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego „Kasztanowe Przedszkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka Beata Birycka   

Z okazji dziesięciolecia naszego przedszkola tegoroczny rodzinny konkurs plastyczny wręcz musiał wiązać się z obchodzonym jubileuszem, gdyż okazja ta samoistnie podsunęła tematykę prac. Niestety w bieżącym roku prac konkursowych wpłynęło bardzo mało, bo zaledwie osiem, co nas jako organizatorów, bardzo zaskoczyło i zasmuciło. Wobec tych realiów tym większe podziękowania i gratulacje należą się uczestnikom, którzy kreatywnie spędzili czas w gronie rodzinnym i przygotowali piękne i bardzo pomysłowe prace- bardzo Państwu dziękujemy!

 

Laureatami szóstej edycji kasztanowego konkursu zostali:

 

I miejsce - Hania i Staś Mogilewscy z Rodziną

II miejsce ex aequo-   Grześ Sokołowski z Rodziną

Rafał Jaśkiewicz z Rodziną

III miejsce - Pola Koszykowska z Rodziną

Wyróżnienie - Julian Szoda z Rodziną

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu odbędzie się podczas obchodów jubileuszu przedszkola.

Fundatorami nagród są:

Aneta i Wojciech Matysowie, Sklep Chorten w Śródlesiu

Anna i Daniel Kazuczyk, Sklep Spożywczo- Przemysłowy w Dorożkach

Jan Walczuk, Sklep Chorten w Lewickich

PSB „Mrówka” w Niewodnicy Koryckiej

Firma SaMASZ w Zabłudowie

 
Mini Olimpijka Sportowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Zawadzka   

5.10.2019r. - tego dnia w Naszym Kasztanowym Przedszkolu odbyła się Mini Olimpijka Sportowa pt. "Olimpiada w Jarzynowie". Dzieci w tym tygodniu rozmawiały o Piramidzie żywieniowej, gdzie sport i zajęcia ruchowe ukazane są jako bardzo ważna cześć naszego życia. Połączyłam oba tematy i tak śpiewając hymn pt. "Olimpiada w Jarzynowie Centrum Uśmiechu- rozpoczęliśmy zawody sportowe. Następnie wszytskie dzieci wzięły udział w tzw. rozgrzewce, by móc przejść do działania głównego czyli rywalizacji Fair Play.

Cóż to był za czas! Ogrom emocji i uśmiechu. Każde dziecko za udział w sportowej zabawie, otrzymało medal, a dla dzielnych kibiców, przygotowałam podziękowanie w postaci drobnych upominków. Podziękowania dla Pań, za wspieranie i kibicowanie całym sercem swoim wychowankom!
Ze sportowym pozdrowieniem- Monika Zawadzka
 
Dzień Patrona w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła nosi imię Ks. Jerzego Popiełuszki . Już od najmłodszych lat zapoznajemy dzieci z Jego osobą, życiem i losem, jaki Go spotkał. "Motylki" odwiedziły Izbę Patrona. Miejsce to, pamiątki, obrazy, ilustracje związane z Jego postacią bardzo zaciekawiły dzieci. W czasie, gdy opowiadałam losy Ks. Jerzego Popiełuszki, twarze dzieci były bardzo przejęte i smutne. Dzień poświęcony pamięci Naszego Patrona zakończyliśmy wykonując gazetkę klasową, którą udekorowaliśmy sercami, wykonanymi przez naszych, małych uczniów.

 
Dzień Dziewczyn w grupie "Motylki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

Dziewczynki otrzymały medale z odznaczeniem Super Księżniczki i usłyszały gromkie STO LAT, zaśpiewane przez motylkowych chłopców.

Wszystkiego naj naj naj naj Kochane DZIEWCZYNY.

 
Motylki : "Dbamy o zdrowie" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   
W ramach realizowanego w przedszkolu programu : "Moje zdrowie, moja siła, wielka moc", odwiedziliśmy naszą pielęgniarkę. Pani Małgosia opowiedziała nam o tym, jak dbać o zdrowie. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o pracy pielęgniarki. Dzieci były bardzo zainteresowane i naprawdę aktywne:) A przed nami wizyta u pani dentystki.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 21