Aktualne informacje

Warning: opendir(/autoinstalator/joomla/images/stories//wydarzenia/2019/1878) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /autoinstalator/joomla/plugins/content/jwsig.php on line 100
Wycieczka do Urzędu Pocztowego w Juchnowcu Kościelnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   
Dzieci z gr. "Motylki" były na wycieczce w Urzędzie Pocztowym w Juchnowcu Kościelnym.
Wcześniej przygotowały kartki świąteczne, które wysłały do swoich rodzinnych domów. Motylki poznały drogę, jaką musi przejść list aż dotrze do rąk adresata.
 
Spotkanie z pracownikami kolei PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Sawicka   

Dnia 15.11.2019 r. dzieci 5 i 6 letnie uczestniczyły w spotkaniu z pracownikami kolei w ramach kampanii Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”.Teraz już wszystkie przedszkolaki wiedzą jak należy zachować się w okolicy torów oraz przejazdu kolejowego. 
Spotkanie integracyjne w grupie Żabek- wrzesień 2019 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Sawicka   

 
Dzień Postaci z Bajek w Kasztankach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Międzynarodowy dzień Postaci z Bajek, który obchodzony jest 5 listopada, stał się doskonałą okazją, aby Kasztanki mogły zamienić się w swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Maluszki chętnie oddawały się wesołym zabawom i być może była to jedyna szansa, aby Superman zatańczył z księżniczką, a Strażak Sam ze Spider-Man'em! ;)

 
Odwiedziny w Bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

W ramach rozwijania wśród dzieci czytelnictwa, dzieci z grupy "Motylki" odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Juchnowcu Kościelnym. Niektóre dzieci z radością oznajmiły, że nie raz bywają w tym miejscu , a dla niektórych była to nowość. Wszystkie przedszkolaki z uwagą słuchały bajki o przygodach "Kici Koci", którą przedstawiła nam w formie teatrzyku Pani Bożenka. Następnie ruszyliśmy na zwiedzanie biblioteki. Dzieciom bardzo podobała się ta wizyta, tym bardziej, że każde z nich otrzymało zakładkę do książki. Na zakończenie Pani Bożenka poczęstowała nas pysznymi cukiereczkami:)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 21