Aktualne informacje
Karnawał PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

W karnawale, w karnawale znów bawimy się wspaniale!!! W tym roku bal prowadziła Elza z Olafem. Nie brakowało również księżniczek, zwierzątek oraz super bohaterów. Dzieci rozpierała energia podczas szalonych tańców i zabaw. Już nie możemy się doczekać kolejnej zabawy.

 
Dzień Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Jest w styczniu  taki dzień, w którym topnieją lody, jaśniej świeci słońce a dzieci z radością witają swoich ukochanych dziadków w przedszkolu. W tym szczególnym dniu dzieci z naszego przedszkola witały swoich najbliższych kolędami i występami. Po występach był czas na wspólny poczęstunek, rozmowy i zdjęcia.

 
Jasełka w Kasztankach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Beata Birycka   

W godzinach popołudniowych 20 grudnia 2019 r. Kasztanki były bardzo przejęte mającym odbyć się wydarzeniem- tego dnia miały swój pierwszy, samodzielny występ przed Rodzicami. W pięknych strojach, przy nastrojowym świetle recytowały swoje role i śpiewały kolędy. Po występie symbolicznie podzieliły się opłatkiem ze swoimi paniami, a następnie kosztowały przygotowanych przez rodziców smakołyków. Z wielką niecierpliwością oczekiwały na pojawienie się Mikołaja, który- według dzieci- zbyt długo nie przychodził. Na szczęście głośne skandowanie imienia Mikołaja przyniosło oczekiwany skutek i wreszcie przekroczył on próg przedszkola. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, a ten swoim zwyczajem, wręczył im prezenty. Na pożegnanie przedszkolaki mocno uściskały Mikołaja i zaprosiły go za rok.

 
Mikołaj u Kasztanków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Grudzień to niewątpliwie jeden z bardziej atrakcyjnych miesięcy dla najmłodszych- wtedy właśnie odwiedza je Mikołaj i to niejednokrotnie! Pierwsza taka wizyta w grupie Kasztanków miała miejsce 6 grudnia. Mikołaj przyniósł dzieciom upominki, a w zamian przedszkolaki wyrecytowały Mikołajowi wierszyk i zaśpiewały piosenkę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

 
Świąteczne warsztaty dekorowania choinki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

W grupie MOTYLKI odbyły sie świąteczne warsztaty dekorowania choinki. Był to bardzo miło spędzony wspólnie czas, a w tle przygrywały nam kolędy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 21