Aktualne informacje
Zajęcia edukacyjne z psem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Łysenko   

Dnia 17.11.15r. przedszkolaki z Kasztanowego Przedszkola uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych z psem. Zajęcia odbyły się z udziałem specjalnie przygotowanego i przeszkolonego psa o imieniu ?Manio?. Zajęcia poprowadziła pani Ala, która jest opiekunem i przewodnikiem psa. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak należy się zachować w kontakcie z psem. Wzięły również udział we wspólnych zabawach z psem. Chętne dzieci mogły nakarmić Mania psim przysmakiem, pogłaskać go i wyprowadzić na krótki spacer. Nie zabrakło również pokazu psich sztuczek. Obcowanie z pieskiem przyniosło dzieciom wiele radości, co widać na załączonych zdjęciach.

 
WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "KASZTANOWE ZOO" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 21 października 2015 r. Zwycięskie prace wytypowało  Jury w składzie: Katarzyna Chrościcka, Małgorzata Skwarko, Anna Radziewicz i Jan Sagun.

I miejsce- Szymon Szczytko z Rodziną

II miejsce- Jan Sic z Rodziną

III miejsce Jan Śliwowski z Rodziną

Jury przyznało również trzy wyróżnienia:

Wiktoria Zalewska z Rodziną

Jakub Pietrasz z Rodziną

Zosia Witowska z Rodziną

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek włożony w przygotowanie prac konkursowych oraz gratulujemy wspaniałych pomysłów!

Fundatorami nagród w konkursie są:

SKLEP ABC W JUCHNOWCU GÓRNYM

SKLEP ?RÓŻA? W JUCHNOWCU KOŚCIELNYM

HURTOWNIA ?INTEGRO? BIAŁYSTOK

 
Bezpieczna droga do przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Ważnym elementem edukacji najmłodszych w początkowym okresie pobytu w przedszkolu jest przypomnienie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.  W bieżącym roku szkolnym zagadnienia z tego zakresu zostały przypomniane i utrwalone 1 października 2015 r. na spotkaniu z policjantkami z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Dzieci z przejęciem i zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu oraz obiecały przestrzegać zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>

Strona 26 z 26
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto