Aktualne informacje
Pierwszy Dzień Wiosny. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Anetta Śliwowska   

W poniedziałkowy poranek 21 marca 2016 r., dzieci dostały bardzo nietypową wiadomość- Wiosna zapraszała je na spotkanie. Ponieważ była jeszcze w drodze, zaproponowała, żeby czekając na nią Kasztanki, Sówki i Pszczółki wykonały kilka zadań na podwórku. Przedszkolaki poruszały się w kierunku wskazywanym przez strzałki, a po drodze znajdowały koperty z ukrytymi zadaniami. Na końcu tej drogi czekała na nie niezwykła postać- Pani Wiosna we własnej osobie. Dzieci z ogromnym przejęciem odpowiadały na pytania Wiosny, prezentowały jej przygotowane wcześniej okrzyki oraz pozowały do wspólnego zdjęcia. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem- Pani Wiosna, dziękując za miłe przyjęcie,  rozdała przedszkolakom czekoladowe jajeczka.

 
Wizyta w Operze Podlaskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Zawadzka   

W dniu 26 lutego 2016r. grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w bardzo żywiołowym spektaklu pt. "ADONIS MA GOŚCIA". Jak trafnie podkreślił p. J. Szydłowski " Uwaga! W czasie spektaklu widz przebywa w jednej klatce z żywymi aktorami! Istnieje ryzyko zarażenia, śpiewem, tańcem i śmiechem! ". Tak też dzieci, zachwycone czynnie uczestniczyły w przedstawieniu. Kolejną atrakcją dzięki uprzejmości p. Krzysztofa, było zwiedzanie sceny głównej, na której dzieci mogły zobaczyć rekwizyty do kultowej opery pt.  " Upiór w operze". W tym poznać kunszt wykonania i triki scenografii, oraz wejść na historyczne schody. Duża dawka emocji i rozrywki.

 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

W piątek 22 stycznia 2016 r. dzieci gościły w przedszkolu wyjątkowe osoby- Babcie i Dziadków. Z okazji święta Seniorów przedszkolaki przygotowały dla nich specjalny występ, w którym nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Obowiązkowym punktem programu były konkursy z nagrodami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przy kawie i herbacie.

Bardzo dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie oraz liczymy na spotkanie w tak licznym gronie za rok!

 
Wyjazd do Fikolandu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Zawadzka   

02.12.2015r. grupa "Kasztanki" i "Sówki" wybrały się na mikołajkowy wyjazd do Centrum Zabaw Fikoland w Białymstoku. Dzieci bawiły się fantastycznie. Kolorowe kulki, zjeżdżalnie, tunele, dmuchana trampolina, a także ścianka wspinaczkowa była dla niektórych nie lada wyzwaniem, aczkolwiek dzieci były bardzo dzielne i skore do zabawy. W radosnej atmosferze wracaliśmy do przedszkola. Wyjazd był bardzo udany.

 
Pasowanie na Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Zawadzka   

20.11.2015r. odbyło się ważne wydarzenie w Kasztanowym Przedszkolu. Dzieci zostały uroczyście przyjęte do grona Przedszkolaków i Starszaków. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem zebranych gości . W dalszej części spotkania nastąpiła prezentacja programu artystycznego przygotowanego przez grupę przedszkolną ?Kasztanki?, grupę 01 ?Pszczółki? oraz grupę 02 ? Sówki? pod opieką pań: Agnieszki Pućkowskiej, Beaty Biryckiej, Anetty Śliwowskiej, Kamili Sawickiej i Moniki Zawadzkiej. Piosenki, wiersze, taniec oraz inspiracje muzyczne z instrumentami upiększyły ten czas ? wszystkie dzieci mimo lekkiej tremy starały się pokazać swoje umiejętności, dobrze się bawiąc i czerpiąc ogrom radości z artystycznych pokazów. Każda grupa przygotowała również tematyczne stroje wpasowane w znaczenie grupy . Najważniejszą chwilą było przejście przez symboliczne drzwi przedszkola i pasowanie uczniów przez Panią Dyrektor ? Barbarę Klimaszewską, która ciepło przywitała najmłodszych swoich podopiecznych. Zanim dzieci zostały pasowane- rodzice oraz opiekunowie również zostali poproszeni o wypowiedzenie przysięgi. Nie mogło też zabraknąć pamiątkowych upominków dla dzieci. Od swoich Pań uczniowie dostali dyplomy, od rodziców ogromne paczki z zabawkami , od Rady Rodziców kolorowe chusteczki z odblaskami , by dzieci były widocznie podczas spacerów i wyjazdów. Całość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, który przygotowali rodzice. Dzieci z dumą będą wspominały ten jakże ważny dla nich dzień.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>

Strona 25 z 26
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto