Aktualne informacje
Zakończenie roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

19 czerwca przedszkolaki z Kasztanowego Przedszkola oficjalnie zakończyły rok szkolny i powitały wakacje. Była to doskonała okazja do złożenia życzeń rodzicom z okazji Dnia Rodziny. Dzieci wręczyły rodzicom  własnoręcznie wykonane serca z odciskiem swojej rączki.

 
V Festyn Przedszkoli w Księżynie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

03 czerwca 2016r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w V Festynie  Przedszkoli Zrzeszonych w Podlaskiej  Rodzinie Szkół Jana Pawła II. Impreza pod hasłem ,,Bądź bezpieczny na drodze? promowała bezpieczne zachowanie uczestników ruchu drogowego. Wszyscy doskonale się bawili.

 
Turniej gier planszowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Tuż przed rozpoczęciem wakacji dzieci z zerówek miały okazję do poznania nowych, ciekawych gier planszowych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 
Integracja Pszczółek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

12 maja grupa ?Pszczółki ? wraz ze swoimi rodzicami wspólnie bawiła się na ?Bajkowej Wyspie?. Zabawa była tak udana, że z trudem rodzicom udało się zabrać dzieci do domu.


 
Drodzy Rodzice! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Pućkowska   

Dnia 12.06.2016r (niedziela) o godzinie 12 w Kasztanowym Przedszkolu przy Zespole Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym odbędzie się Dzień otwarty dla dzieci nowoprzyjętych. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>

Strona 23 z 26
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto