Aktualne informacje
Bal karnawałowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Środa 8 luty 2017r. była najbardziej roztańczonym dniem w całym przedszkolu. Wszyscy w przebraniach i świetnych humorach bawiliśmy się przy dźwiękach muzyki. Były zabawy, konkursy i niespodzianki. Wszyscy świetnie się bawili.

 
Ubieramy choinkę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Na kilka dni przed świętami bożonarodzeniowymi dzieci wraz z rodzicami naszego przedszkola wzięli udział w warsztatach plastycznych. Samodzielnie wykonywali ozdoby świąteczne, które zdobiły nasze choinki. Każda choinka była wyjątkowa.

 
Odkrywamy tajemnice fizyki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

16 grudnia 2016r. odbyło się pierwsze spotkanie z elementami fizyki. Pan Jan Sagun wprowadził dzieci w świat fizyki. Pokazał jak powstają pioruny, wyjaśnił dlaczego balon nie spada oraz kto jest silniejszy.

 
Wspólne śniadanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

W środę 16 listopada 2016r. każdy samodzielnie przygotowywał swoje kolorowe śniadanie. Po wspólnym posiłku nikt nie myślał już o obiedzie.

 
Wycieczka do lasu PDF Drukuj Email
Wpisany przez A. Śliwowska, K.Sawicka   

30 września 2016r. Pszczółki wraz z Sówkami przemierzały dzikie leśne ostępy w celu bliższego poznania lasu. Udało nam się zobaczyć np.: norę lisa, żerowisko dzika, mrowiska oraz wiele leśnych roślin. Nauczyliśmy się rozpoznawać niektóre gatunki grzybów i drzew. Nie zabrakło również czasu na odpoczynek.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 26
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto