Aktualne informacje
Informacja dla rodziców przedszkolaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrekcja   

DNI ADAPTACYJNE DLA 3-LATKÓW

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci 3-letnich przyjętych do naszego przedszkola w roku szkolnym 2021/22 na spotkania adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków, które odbędą się w dniach 30 i 31 sierpnia 2021r. Godziny spotkań podadzą Państwu wychowawczynie (do 25 sierpnia) w wiadomości SMS lub e-mail. Prosimy, żeby ze względów epidemicznych na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic malucha.

ZEBRANIE RODZICÓW

Informujemy, że zebranie wszystkich Rodziców przedszkolaków odbędzie się dnia 30 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) o godz. 17.30.  Zebranie odbędzie się w dużej sali gimnastycznej, wejście łącznikiem przy bloku sportowym od strony parkingu. Wszystkich uczestników spotkania obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczki zakrywające nos i usta.

WYPRAWKA i inne pytania

Wszystkie informacje związane z organizacją pracy przedszkola będą przekazane na zebraniu ogólnym 30 sierpnia.

Listy grup zostaną wywieszone 26 sierpnia 2021r. o godzinie 14.00 na drzwiach wejściowych do przedszkola.

 
Przedstawienie "Czerwony Kapturek" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Monika Zawadzka   

Miesiąc maj w grupie Sówki był miesiącem aktorskim. Dzieci wraz z wychowawcą przygotowały, składający się aż z 4 aktów spektakl pt. "Czerwony Kapturek". Dzieci odegrały swoje role fenomenalnie biorąc pod uwagę krótki czas przygotowań (ze względu na obostrzenia pandemiczne). Rodzice również mieli ogromny wpływ - utrwalając rolę z dziećmi w domu. Tourn?e grupy Sówki to cały tydzień przedstawień wszystkim grupom przedszkolnym. Namiastka teatru i dobrej zabawy.

 

 
Konkurs na Herb Grupy Przedszkolnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Ogonowska, Monika Zawadzka   

W naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs pt. Herb Grupy Przeszkolonej. Uczestniczyło w nim 18 rodzin. Jury w składzie: Pani wicedyrektor Terasa Radziewicz, Justyna Zdziech, Agnieszka Słonimska, Anna Borowska i Małgosia Jabłońska wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: Oliwer Skórka z rodziną
II miejsce: Ignacy Adam Piankowski z rodziną
III miejsce: Karolina Rudczuk z rodziną
IV miejsce: Pola Koszykowska z rodziną
I wyróżnienie: Maria Łozowska z rodziną
II wyróżnienie: Wiktoria Tworkowska z rodziną
III wyróżnienie: Oliwier Drągowski z rodziną
IV wyróżnienie: Julia Ostaszewska z rodziną

 

 
Ogłoszenie o organizowanej zbiórce żywności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka, Beata Birycka   

 
Dzień Dziecka w Kasztankach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Chociaż Dzień Dziecka obchodzony jest 1 czerwca, to Kasztanki zaczęły świętować już 31 maja! W myśl porzekadła ?Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko? miały w przedszkolu nietypową możliwość- brudzić się do woli! Już od wejścia do sali podekscytowane dzieliły się z panią informacją, że mama pozwoliła się brudzić :D. I całe szczęście, bo przy zabawie mąką, wodą, olejem i barwnikami spożywczymi nie było innej możliwości! Na początku dzieci robiły śnieg z mąki ziemniaczanej i oleju, do którego później dodały wodę, mąkę pszenną i barwniki. Powstała mieszanka została nazwana przez dzieci SLIME (już nie trzeba kupować go w sklepie!) i dała dzieciom mnóstwo radości- mogły ją zgniatać, rozciągać, turlać, podrzucać i? deptać! Na koniec po dodaniu do gniotka produktów sypkich (makaronu, fasoli i ciecierzycy) powstała ścieżka sensoryczna, której pokonywanie zdawało się nie mieć końca! Niestety trzeba było wreszcie pożegnać brudną zabawę i z powrotem stać się czystymi przedszkolakami ;)

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 26
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto