Aktualne informacje
Mikołaj u Kasztanków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka   

Grudzień to niewątpliwie jeden z bardziej atrakcyjnych miesięcy dla najmłodszych- wtedy właśnie odwiedza je Mikołaj i to niejednokrotnie! Pierwsza taka wizyta w grupie Kasztanków miała miejsce 6 grudnia. Mikołaj przyniósł dzieciom upominki, a w zamian przedszkolaki wyrecytowały Mikołajowi wierszyk i zaśpiewały piosenkę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

 
Świąteczne warsztaty dekorowania choinki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   

W grupie MOTYLKI odbyły sie świąteczne warsztaty dekorowania choinki. Był to bardzo miło spędzony wspólnie czas, a w tle przygrywały nam kolędy.

 
Warning: opendir(/autoinstalator/joomla/images/stories//wydarzenia/2019/1878) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /autoinstalator/joomla/plugins/content/jwsig.php on line 100
Wycieczka do Urzędu Pocztowego w Juchnowcu Kościelnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Aniela Sokołowska   
Dzieci z gr. "Motylki" były na wycieczce w Urzędzie Pocztowym w Juchnowcu Kościelnym.
Wcześniej przygotowały kartki świąteczne, które wysłały do swoich rodzinnych domów. Motylki poznały drogę, jaką musi przejść list aż dotrze do rąk adresata.
 
Spotkanie z pracownikami kolei PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Sawicka   

Dnia 15.11.2019 r. dzieci 5 i 6 letnie uczestniczyły w spotkaniu z pracownikami kolei w ramach kampanii Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”.Teraz już wszystkie przedszkolaki wiedzą jak należy zachować się w okolicy torów oraz przejazdu kolejowego. 
Spotkanie integracyjne w grupie Żabek- wrzesień 2019 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Sawicka   

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 18