Aktualne informacje


Tylko trochę wody i mąki, a tyle radości. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

 
Lekcja muzyki w grupie „Pszczółki” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

 
Imieniny Mikołaja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

Imieniny Mikołaja to dzień pełen niespodzianek. Dzieci z niecierpliwością czekały na prezenty jakie im przygotował. Radości nie było końca.

 

 
Imieniny Misia Wędrownisia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anetta Śliwowska   

26.11.2018r. grupa Pszczółek wspólną zabawą z misiami uczciła imieniny naszego Misia Wędrownisia. Wspólne tańce, zabawy oraz spacer  sprawiły wszystkim wiele radości.

 
Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Birycka, Joanna Lepietuszko   

Kasztanki mają już za sobą swój pierwszy występ przed szeroką publicznością. W czasie uroczystości Pasowania na przedszkolaka recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występach i złożeniu przyrzeczenia Pani Dyrektor czarodziejskim lizakiem dokonała symbolicznego pasowania. „Gdy lizak dotknie dziecka małego, to zrobi z niego przedszkolaka dzielnego” i w ten sposób nasza społeczność przedszkolna powiększyła się o nowe dzieci. Cieszymy się, że jesteście wśród nas ! Po części oficjalnej pojawiła się niespodzianka w postaci tortu, która  sprawiła przedszkolakom wiele radości.

Dzieciom i Rodzicom życzymy dużo uśmiechu na twarzy i samych przyjemnych chwil spędzonych w naszej społeczności przedszkolnej.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 22