AKADEMIA DOJRZEWANIA

"Akademia Dojrzewania" to program profilaktyki zdrowotnej dla dziewcząt realizowany w naszej szkole od roku szkolnego 2013/2014 jako wsparcie zajęć z wychowania do życia w rodzinie. Dzięki udziałowi w programie uczennice klas I gimnazjum otrzymują specjalne materiały edukacyjne związane z wiedzą dotyczącą okresu dojrzewania, zaś nauczyciel wychowania do życia w rodzinie wyposażony jest w dodatkowe materiały do przeprowadzenia zajęć z tego zakresu. Dodatkowym atutem programu jest włączenie rodziców w problematykę dojrzewania m. in. za pośrednictwem strony internetowej http://akademia-dojrzewania.pl/, gdzie znajduje się sfera zarówno dla nastolatek, szkół jak i rodziców. Zachęcamy do jej odwiedzania oraz korzystania z zamieszczonych tam materiałów.

 
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto