Rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczne Wakacje 2014”
Wpisany przez Małgorzata Dakowicz   

W dniach 2-9.06.2014 w Zespole Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym, odbył się  konkurs informatyczny na prezentacje multimedialną pt. „ Bezpieczne Wakacje 2014” dla klas VI Szkoły Podstawowej i kl. I-II Gimnazjum.

Celem konkursu było: popularyzowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa, uświadamianie młodzieży zagrożeń związanych z wakacyjnymi wyjazdami, poprawa bezpieczeństwa w okresie roku szkolnego, promocja bezpiecznych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.

Prace konkursowe zostały ocenione przez komisję w składzie:
mgr Iwona Dudzik,
mgr Małgorzata Dakowicz,
mgr Agnieszka Zajkowska.

Na podstawie następujących kryteriów: zgodność pracy z tematyką, inwencja i pomysłowość prezentacji  oraz ogólne wrażenia estetyczne, wybrano zwycięzców:

I  miejsce- Dawid Kulesza VIb sp,
II miejsce- Ola Kuczyńska IB gim,
III miejsce- Julita Markiewicz IB gim,
wyróżnienie: Julita Felczuk IB gim.