WSPÓŁPRACA „NOWEJ PRZYSZŁOŚCI” Z MŁODZIEŻOWYMI RADAMI Z CAŁEJ POLSKI

Przez ponad miesiąc „Nowa Przyszłość” pracowała nad zad. H – Networking. Polegało ono na stworzeniu sieci kontaktów z Młodzieżowymi Radami z całej Polski. Pewną barierą – jak się okazało do pokonania – było zachęcenie przedstawicieli MR do podjęcia kontaktów nie tylko z nami, ale również między sobą. Namiastkę swojej pracy ukazaliśmy w pracy opublikowanej na http://speedy.sh/8Xnhs/fb-Nowa-Przyszlosc-i-Mlodziezowe-Rady.ppt. Wszystkim reprezentantom MR, których wymieniliśmy w przygotowanej przez nas prezentacji, serdecznie dziękujemy, bo dzięki ich życzliwości i otwartości mogliśmy przekonać się o potrzebie istnienia MR oraz nawiązaliśmy kontakty z wieloma wartościowymi ludźmi. Chylimy czoła przed tak ambitnymi ludźmi, którzy w natłoku spraw znaleźli chwilę również dla nas. Trzymamy kciuki za ich dalsze sukcesy w pracy na rzecz młodzieży.