KONKURS RECYTATORSKI „BAJE, BAJKI, BAJECZKI...”
Wpisany przez Anna Kieczka   

7 maja 2014 r. odbyły się szkolne eliminacje XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki...” dla uczniów klas I-VI SP.  Komisja w składzie: p. Teresa Radziewicz, p. Anna Kieczka, p. Monika Żochowska i p. Marek Muszyński wytypowała spośród 26 recytatorów ośmioro reprezentantów naszej szkoły do etapu gminnego tego konkursu. Są to w kategorii klas I-III: Franciszek Korzeniecki z kl. I b, Kacper Iwaniuk i Julia Korzeniecka z kl. III a oraz Szymon Zajkowski z kl. III b i w kategorii klas IV-VI: Weronika Stasiewicz z kl. IV a, Kinga Jastrzębska i Kinga Woźniuk z kl. V a oraz Julia Jaroszewicz z kl. V b.

Eliminacje gminne konkursu „Baje, bajki, bajeczki...” zorganizowano 8.05.2014 r. w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny. Rywalizowali w nich uczniowie ze szkół w Juchnowcu Górnym i w Kleosinie. Komisja konkursowa wybrała dwie osoby, które reprezentować będą naszą gminę podczas tegorocznego wojewódzkiego finału konkursu w Białymstoku. Zarówno w kategorii klas I-III jak i IV-VI będą to uczennice SP w Kleosinie.