Rekrutacja
Wpisany przez Dyrekcja   

REKRUTACJA 2018/2019

Dokumenty:

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje o harmonogramie czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i do klas pierwszych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Juchnowiec Kościelny.
Panadto udostępniamy uchwały:
- w sprawie   określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej szkół prowadzonych przez Gminę Juchnowiec Kościelny dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem wybranej szkoły podstawowej;
- w sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli, punktu przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Juchnowiec Kościelny
Pliki: