Rekrutacja
Wpisany przez Dyrekcja   

WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym informuje, że w wyniku przeprowadzonej rekrutacji wszyscy kandydaci do przedszkola zostali przyjęci. Podział na grupy i spotkanie organizacyjne  odbędzie się w ostatnich dniach sierpnia. O terminie podpisywania umów poinformujemy Państwa przez ogłoszenie na stronie internetowej szkoły www.zsj.home.pl w zakładce Przedszkole.Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem nr 021.2.2020 Dyrektora Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym z dnia 21 lutego 2020r  po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym zakwalifikowała na rok szkolny 2020/2021 wszystkich kandydatów, których dokumenty zostały złożone w wymaganym terminie.

Obowiązkiem Rodzica kandydata jest potwierdzenie w dniach
24.03-31.03.2020r. do godz. 15.00  woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
Oświadczenie jest dostępne na stronie internetowej http://www.zsj.home.pl w  zakładce  REKRUTACJA 2020/2021.
Wypełnione i podpisane przez Rodziców Oświadczenie można przesłać w formie skanów lub fotografii dokumentu na adres : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Możliwe będzie też dostarczenie papierowej wersji dokumentu do skrzynki ustawionej w przedsionku szkoły.

Prosimy o bezwzględne dotrzymanie wyznaczonych Zarządzeniem Wójta terminów w postępowaniu rekrutacyjnym.

 

REKRUTACJA 2020/2021:

 

Dokumenty: