Dzień Babci i Dziadka
Wpisany przez Monika Bielska   

Jednym z najważniejszych dni obchodzonych w naszej szkole jest Dzień Babci i Dziadka.
W tym roku, Dziadkowie wspólnie z wnuczkami świętowali swój dzień 20 stycznia. Przygotowania do tego szczególnego dnia zaczęły się dużo wcześniej. Każda z klas wykonała upominki w formie serduszek z życzeniami zdrowia i szczęścia, oraz zaprezentowała występ taneczny lub wokalny. I tak, klasy pierwsze zatańczyły nam „Taniec miskami” i „Swing w uliczce” ,natomiast klasy trzecie wykonały utwór pt. „Kochamy Was” oraz zatańczyły do piosenki pt. „Polka dla Babci i Dziadka”. Gospodarzami tegorocznych obchodów Dnia Babci i Dziadka były klasy drugie, które pod opieką wychowawczyń p. Małgorzaty Dzitowskiej i p. Agnieszki Skarżyńskiej przygotowały montaż słowno-muzyczny  i zadbały o oprawę całej uroczystości. Imprezę uatrakcyjniły ciekawe i zabawne konkursy, w których aktywny udział brali Dziadkowie z wnuczkami, oraz występ szkolnego zespołu „Jarzębinki”. Na koniec nasi goście udali się na słodki poczęstunek i zostali serdecznie zaproszeni na kolejne świętowanie Dnia Babci i Dziadka w przyszłym roku.