Rozstrzygnięcie konkursu „Żłóbek XXI wieku”
Wpisany przez Dyrekcja   

W niedzielę 5 stycznia 2014 r. w Ośrodku Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny ogłoszono wyniki konkursu „Żłóbek XXI wieku”. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W kategorii przedszkoli i klas „O” III miejsce zajęła Anna Skowrońska. W klasach IV-VI wszystkie miejsca na podium były „nasze”: I miejsce – Patrzyk Motoszko, II miejsce – Agata Brzozowska, III miejsce – Marlena Barbarewicz. W kategorii gimnazjum w gronie nagrodzonych znalazły się: Anna Muszyńska – II i Kinga Zalewska – III miejsce. Gratulujemy! Autorom najciekawszych prac nagrody wręczali Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny p. Krzysztof Marcinowicz oraz dyrektor Ośrodka Kultury p. Krzysztof Sokólski. Po rozstrzygnięciu konkursu publiczność zgromadzona w sali widowiskowej Ośrodka Kultury obejrzała Jasełka przygotowane przez ks. Wiesława Kuleszę, w których zaprezentowali się nasi gimnazjaliści.