Konkurs na „Szopkę Bożego Narodzenia 2013 r."
Wpisany przez Małgorzata Dakowicz   

W dniach 10-13 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym odbył się konkurs na „Szopkę Bożego Narodzenia”. Celem corocznego konkursu jest podtrzymywanie tradycji chrześcijańskiej, promowanie postaw twórczych, rozwijanie wśród dzieci i młodzieży wrażliwości artystycznej, zachęcanie do wspólnej rodzinnej  twórczości, utrwalanie tradycji lokalnej. Prace uczniów zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej.

Spośród 18 prac komisja w składzie: mgr Anna Radziewicz, mgr Iwona Dudzik, mgr Małgorzata Jabłońska, mgr Małgorzata Dakowicz, mgr Jan Sagun, wybrała najlepsze prace, których autorami są następujące osoby :

I miejsce - Anna i Jan Muszyńscy z rodziną,

II miejsce - Weronika i Karol Stasiewicze z rodziną,

III miejsce – Dominika Skórak z rodziną.

Wyróżniono pracę Magdaleny Matys z kl. IIIb Szkoły Podstawowej.

Gratulujemy!