Spotkanie z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury

Dnia 07.10.2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Juchnowcu Kościelnym odbyło się spotkanie uczestników projektu z Panem Krzysztofem Sokólskim - Dyrektorem ośrodka oraz z Panią Bożeną Cylko - Dyrektorem Publicznej Biblioteki Gminy Juchnowiec Kościelny. Naszym rozmówcom przedstawiliśmy cel projektu „Gramy w radę, damy radę”. Kiedy Pani Bożena Cylko oraz Pan Krzysztof Sokólski zapoznali się z naszymi ulotkami, mogliśmy przejść do rzeczowej dyskusji. Dyrektorowi biblioteki przekazaliśmy ulotki,  aby zostawić ślad po naszej wizycie. Czytelnicy na pewno się z nimi zetkną.

Nie zapomnieliśmy również o mieszkańcach Juchnowca. Niektórym z nich wrzuciliśmy ulotki do skrzynek, tak by ich lektura umiliła im chłodny, październikowy wieczór.

Po spotkaniu z dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury oraz Dyrektorem biblioteki udaliśmy się do pobliskiego sklepu, gdzie gromadzi się duża grupa mieszkańców Juchnowca. Tam również zareklamowaliśmy swoją inicjatywę. Pani ekspedientka przyjęła nas bardzo serdecznie. Wnikliwie przeanalizowała naszą ulotkę oraz zadała kilka ważnych pytań, na które chętnie odpowiedzieliśmy.