PRZYRODA WOKÓŁ MNIE
Wpisany przez Anna Radziewicz, Małgorzata Skwarko   

Ruszyła piąta edycja konkursu z projektu "Przyroda wokół mnie" współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku. Na etapie szkolnym organizacją zajęły się Anna Radziewicz, Małgorzata Skwarko i Katarzyna Chrościcka. W konkursie brali udział uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej. Dzieci poprzez prace plastyczne i fotografię prezentowały, w jaki sposób odbierają przyrodę województwa podlaskiego i potrzebę jej ochrony w najbliższej okolicy.

Komisja w składzie: Agnieszka Zajkowska, Małgorzata Skwarko, Katarzyna Chrościcka i Anna Radziewicz wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce - Weronika Szekalska kl. VIb

II miejsce - Marlena Weronika Barbarewicz kl. Va

III miejsce - Agata Brzozowska kl.VIa

wyróżnienia: Dominika Sałacińska kl.Vb i Patrycja Kuczyńska k. IVb

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki w kolejnym etapie konkursu.