KONKURS CZYTELNICZY „ CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ BEATY OSTROWICKIEJ?”
Wpisany przez Anna Kieczka   

 26 października 2012 r. odbył się szkolny etap konkursu czytelniczego dla klas V-VI „Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej?”. Uczestnicy tego konkursu musieli wcześniej przeczytać dwie książki Beaty Ostrowickiej, aby następnie odpowiedzieć pisemnie na 30 pytań sprawdzających znajomość ich treści.

    Zwycięzcami zostali:

1. Mateusz Piskorz z kl. VI b

2. Monika Brzezińska z kl. V b

3. Julia Grzywińska z kl. V a

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odbędzie się 9 listopada 2012 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Konkurs został zorganizowany w ramach 3. edycji projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami” przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Białymstoku.