Konkurs na opowiadanie – "Tolerancja jest potrzebna" PDF Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2012 17:18


W marcu 2012 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs na opowiadanie o tolerancji, który zorganizowano w ramach udziału szkoły w programie Szkoła tolerancji. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VI SP. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania z dialogiem na temat Tolerancja jest potrzebna.

W wypracowaniach oceniana była treść, sposób realizacji tematu, kompozycja oraz spójność wypowiedzi, poprawność ortograficzna, językowa, interpunkcyjna oraz estetyka pracy. Komisja w składzie: p. A. Kieczka, p. K. Mosiej, p. I. Klimuk, p. J. Dębicka wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Magdalena Turecka, kl. V a

II miejsce: Luiza Szaruta, kl. V a

III miejsce: Kamil Chrościcki, kl. VI a

wyróżnienia: Julia Grzywińska, kl. IV a oraz Dominik Markiewicz, kl. VI a

Gratulujemy zwycięzcom!

Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na gazetce szkolnej na I piętrze. Zachęcamy do ich lektury.

Poprawiony: wtorek, 27 marca 2012 17:22