Informacja dla rodziców przedszkolaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrekcja   

DNI ADAPTACYJNE DLA 3-LATKÓW

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci 3-letnich przyjętych do naszego przedszkola w roku szkolnym 2021/22 na spotkania adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków, które odbędą się w dniach 30 i 31 sierpnia 2021r. Godziny spotkań podadzą Państwu wychowawczynie (do 25 sierpnia) w wiadomości SMS lub e-mail. Prosimy, żeby ze względów epidemicznych na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic malucha.

ZEBRANIE RODZICÓW

Informujemy, że zebranie wszystkich Rodziców przedszkolaków odbędzie się dnia 30 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) o godz. 17.30.  Zebranie odbędzie się w dużej sali gimnastycznej, wejście łącznikiem przy bloku sportowym od strony parkingu. Wszystkich uczestników spotkania obowiązuje dezynfekcja rąk i maseczki zakrywające nos i usta.

WYPRAWKA i inne pytania

Wszystkie informacje związane z organizacją pracy przedszkola będą przekazane na zebraniu ogólnym 30 sierpnia.

Listy grup zostaną wywieszone 26 sierpnia 2021r. o godzinie 14.00 na drzwiach wejściowych do przedszkola.