Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Alicję Borchert i Marka Muszyńskiego   

25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. W tym ważnym wydarzeniu ósmoklasistom towarzyszyli zaproszeni goście. Po odśpiewaniu hymnu państwowego uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem, odebrali nagrody z rąk pani dyrektor Barbary Klimaszewskiej. Zgodnie z tradycją Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny, pan Krzysztof Marcinowicz, nagrodził uczniów z najwyższymi średnimi w szkole ? Julitę Matys i Annę Pełszyńską z klasy VIII a, Mateusza Rynkiewicza z klasy IV b, a także Miłosza Koszykowskiego z klasy VI c. Doceniono również Huberta Muszyńskiego, ucznia klasy VIII b, który uzyskał tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym. Uroczystość obfitowała w podniosłe chwile, a najważniejszą z nich było przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas siódmych. Poczet sztandarowy w składzie Radosław Białowąs, Kamil Żółkowski, Aleksandra Gilewska, Karolina Kusznierczuk, Julita Matys oraz Julia Rudczuk powierzył opiekę nad sztandarem Marcinowi Domaszukowi, Krystianowi Sokołowskiemu, Julii Chwieduk, Julii Jezierskiej, Klarze Śliwowskiej i Anieli Urbanowicz. Poczet sztandarowy w nowym składzie odebrał ślubowanie złożone przez absolwentów, którzy przyrzekali godnie reprezentować imię naszej szkoły, a także dochować wierności nauce jej patrona ? księdza Jerzego Popiełuszki. Po uroczystości uczniowie stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Tego dnia pożegnaliśmy nie tylko ósmoklasistów, ale również  panią Agatę Brzósko, udającą się na zasłużoną emeryturę. W imieniu całej społeczności szkolnej pani dyrektor podziękowała nauczycielce za wieloletnią pracę wychowawczą. Wszystko, co piękne, kiedyś się kończy? Warto jednak pamiętać, że każdy koniec staje się początkiem nowej przygody.

 

 
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto