Udział uczniów klas I- III w Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ?Dzieci uczą rodziców? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Skarżyńska   

W ciągu roku szkolnego 2020/2021 uczniowie wraz z rodzicami brali udział w Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej ?Dzieci uczą rodziców?, zorganizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Celem akcji było zwiększenie świadomości dzieci o otaczającym nas świecie, a także zachęcenie ich do rozmowy z rodzicami na tematy poruszane podczas zajęć. Były to comiesięczne lekcje podejmujące tematykę bezpieczeństwa, ekologii, kultury, historii i bezpieczeństwa. Dzieci zawsze bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach i były żywo zainteresowane tematyką spotkań.

Podziękowania Organizatorów za udział w lekcji: Magiczny Czas, Wirtualny Świat, W Świecie Ekonomii, Kosmiczna Przygoda, Młody Patriota, Bezpieczne Lato, Zdrowa Ziemia.

 
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto